هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 مرداد 1398
ساعت 12:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 ساعت 09:32 2019-4-23 09:32:22
شناسه خبر : 315246

بسیاری از زوج های جوان تمایل دارند تا مراسم عروسی خود را در یک باغ تالار برگزار کنند و شبی به یادماندنی را برای خود به ارمغان بیاورند. در انتخاب باغ تالار به برخی نکات توجه کنید که در ادامه به آن پرداخته می شود.

 

- موقعیت باغ تالار

یکی از نکاتی که برای برگزاری مراسم عروسی بسیار مهم است موقعیت و دسترسی باغ تالار از شهر است. باید در نظر داشته باشید که ممکن است برخی مهمانان شما سن بالا داشته باشند و هر مقدار دسترسی و موقعیت باغ و تالار شرایطی مناسب و ایده آل تر داشته باشد به طبع آن رفاه و آسایش مهمانان شما بهتر خواهد بود. هر چقدر باغ انتخابی و مراسم شما زیبا باشد ولی مهمانان شما در آمدن و پیدا کردن مکان شما به مشکل بخورند ذهنیت آنها را نسبت به کل مراسم تحت تاثیر قرار می دهد.

 

وجود فضای سربسته در صورت نیاز

با توجه به اینکه معمولا رزرو باغ تالار و مراسم مدتها قبل انجام می شود در صورتی که مایل هستید مراسم خود را در فضای باز باغ برگزار نمایید دقت کنید که مجموعه دارای سالن های سرپوشیده و با امکانات باشد. چراکه در هر فصل سال آب و هوا را نمیتوان پی بینی کرد و درصورت تغییرات جوی امکان تغییر مکان را داشته باشید.

 

 

نحوه پذیرایی و میزبانی

علاوه بر ظاهر، ورودی و سالن ها که متناسب با سلیقه شما می تواند متغیر باشد می بایست به ظروف پذیرایی، نحوه پذیرایی و میزبانی دقت ویژه ای نمایید. همچنین تعداد پرسنلی که در مهمانی و جشن شما کار پذیرایی را انجام می دهند نسبت به تعداد مهمانان بسیار مهم است .

 

تجهیزات گرمایشی و سرمایشی

از آنجا که بیشتر باغ تالارهای بخصوص در اطراف شهر تهران مثل باغ تالارهای گرمدره قراردارند حتما به امکانات گرمایشی و سرمایشی با توجه به فصل برگزاری مراسم عروسی دقت نمایید و آنها را تست نموده یا در شب مراسم عروسی شرکت نمایید.

 

برق اضطراری

وجود ژنراتور برق اضطراری نیز از مهمترین نیازهای یک باغ تالار است. از آنجا که مراسم عروسی در شب برگزار می شود و قطع برق مراسم عروسی شما را با مشکلات زیادی روبرو میکند پس وجود ژنراتور برق اضطراری از ملزمات یک مجموعه به شمار می رود.

 

سرویس های بهداشتی

حتما از سرویس های بهداشتی مجموعه دیدن کنید و دقت داشته باشید که مجموعه به تعداد مناسبت نسبت به مهمانان شما سرویس های مناسب در اختیار دارد و نظافت و شرایط مطلوبی دارند.

 

 

 

بررسی صندلی های باغ تالار

حتما صندلی های سالن ها یا مکانی که مهمانان شما در آنجا مستقر هستند را بررسی نمایید که از راحتی و کیفیت مناسب برخوردار باشند. مهمانان شما مدت زیادی را روی آنها می نشینند و باید شرایط صندلی ها مطلب و کیفیت مناسبی داشته باشند.

 

سیستم های صوتی و نورپردازی

بررسی کنید که کیفیت و چگونگی اجرا در شب عروسی شما به شکل است. آیا تجهیزات صوتی و نورپردازی های لازم به نحو مطلوب انجام می شود یا خیر

 

اتاق رخت کن مناسب

مهمانان شما که احتمالا از مسیرهای دور به محل برگزاری مراسم عروسی شما رسیده اند می بایست لباس های خود را تعویض و به محل مراسم عروسی مراجعه نمایند. بررسی کنید تا امکان مناسب و شرایط مطلوب برای آنها فراهم باشد.

 

پارکینگ اختصاصی

جهت رفاه مهمانان وجود پارکینگ اختصاصی یکی از ضروریات است که می بایست به آن دقت نمایید. بوجود پارکبان جهت راهنمایی مهمانان و امنیت ماشین ها در مکان وجود داشته باشد.

 

منبع : تالارکده | www.talarkadeh.com