هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 مرداد 1398
ساعت 20:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 2 ارديبهشت 1398 ساعت 11:45 2019-4-22 11:45:56
شناسه خبر : 315197
معاون نخست وزیر و وزیر اطلاع‌رسانی فلسطین اعلام کرد: ما هرگز اجازه نمی‌دهیم که توطئه معامله قرن اجرایی شود.
معاون نخست وزیر و وزیر اطلاع‌رسانی فلسطین اعلام کرد: ما هرگز اجازه نمی‌دهیم که توطئه معامله قرن اجرایی شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، نبیل ابوردینه، معاون نخست وزیر و وزیر اطلاع‌رسانی فلسطین در کنفرانس مطبوعاتی خود در حاشیه همایش رسانه‌های عربی که در کویت در حال برگزاری است، ضمن تاکید بر عزم و اراده دولت تشکیلات خودگردان فلسطین برای دفاع از حق و حقوق فلسطینیان در تمامی عرصه‌های بین‌المللی و عربی، خاطرنشان کرد: ما هرگز اجازه نخواهیم داد توطئه معامله قرن اجرایی شود و هرگز نمی‌پذیریم آمریکا بدون شرکای عربی و بین‌المللی تنها میانجی‌گر باشد.
 
ابوردینه در ادامه افزود: پرونده فلسطین در حال حاضر در معرض خطرات بزرگی قرار دارد که نیاز به تلاش‌های بیشتر و اقدامات سیاسی در سطوح بین‌المللی و عربی دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: توطئه‌ای وجود دارد که امت عربی با آن رو به رو است که هدف از این توطئه تضعیف امت عربی و  به تحلیل بردن آن است تا پس از آن، امت عربی از مقدسات خود شانه خالی کند.
 
معاون نخست وزیر فلسطین تصریح کرد: معامله قرن قدس را از روند سیاسی و مسالمت‌آمیزش خارج می‌کند. بدون قدس کشور فلسطین، صلح، ثبات و امنیت وجود ندارد و ما هرگز تجزیه هیچ بخشی از اراضی عربی را نمی‌پذیریم.
 
ابوردینه همچنین گفت: توطئه علیه فلسطین و کشورهای عربی روز به روز افزایش می‌یابد و به ناچار برای رویارویی با این خطر و فروپاشی کامل در سیاست بین‌المللی باید در یک جبهه بایستیم.