هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 31 مرداد 1398
ساعت 23:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 14:06 2019-4-20 14:06:15
شناسه خبر : 315032
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: تمهیدات لازم برای برپایی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی (ره) صورت گرفته است.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: تمهیدات لازم برای برپایی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی (ره) صورت گرفته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، مجتبی یزدانی در جلسه شورای معاونین خدمات شهری مناطق 22گانه پس از ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در طرح استقبال از نوروز 98 در حوزه خدمات شهری و اتخاذ تمهیدات و اقدامات صورت گرفته در زمان بارش های اخیر تهران، گفت: با تاکیدات این حوزه در خصوص انجام مستمر لایروبی و پاکسازی مسیل ها و رودخانه ها و پیگیری و تلاش تمامی مسوولین در حوزه خدمات شهری در مناطق 22گانه  بارش های اخیر در سطح شهر تهران به خوبی مدیریت شد.
 
یزدانی در ادامه با بیان این که در بارش های اخیر تهران، ستاد بحران عملیاتی تشکیل شد، افزود: 10 ایستگاه با تجهیزات کامل در آماده باش کامل بودند و پس از شناسایی و رصد مستمر معابر، نقاط حساس و بزرگراه های سطح شهر در مرکز کنترل ترافیک شهر تهران به سرعت نسبت به رفع مشکلات در این نقاط می پرداختیم.
 
وی به کمک‌های شهرداری تهران به استان‌های سیل زده در بارش های اخیر اشاره کرد و گفت: با تلاش های شهرداری تهران کمک های عملیاتی- امدادی و نیروها در چندین گروه به استان های گلستان، لرستان و خوزستان ارسال و به یاری هموطنان سیل زده امان در این استان ها پرداختیم و در حال حاضر نیروها و تجهیزات در این نقاط مشغول به خدمات رسانی هستند.
 
معاون شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی (ره) گفت: تمهیدات و هماهنگی های لازم برای برپایی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی (ره) صورت گرفته است.
 
براساس گزارش شهرنوشت، یزدانی در این جلسه بر موضوعاتی چون مناسب سازی شهر بمناسبت جشن میلاد حضرت مهدی(عج)، پیگیری تملک باغات در مناطق 7،8،10،11، 12،17، پیگیری اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در ساختمان های شهرداری تهران، لزوم لایروبی مستمر مسیل ها و رودخانه ها، شناسایی و رفع نقاط بی دفاع شهری، احداث پارک در محلات فاقد پارک پس از شناسایی محل های مناسب و... تاکید کرد.