هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 5 بهمن 1399
ساعت 01:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 14:05
شنبه 31 فروردين 1398 13:58 ساعت
2019-4-20 14:05:01
شناسه خبر : 315030
نیروی دریایی آمریکا درحال تحقیق درباره گزارشی است که یک تفنگدار دریایی زن در ناو'یو اس اس آرلینگتون'یک دوربین مخفی کشف کرده است.
نیروی دریایی آمریکا درحال تحقیق درباره گزارشی است که یک تفنگدار دریایی زن در ناو'یو اس اس آرلینگتون'یک دوربین مخفی کشف کرده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از'ان بی سی نیوز' ، یک سخنگوی نیروی دریایی آمریکا تائید کرد که ان سی آی اس در حال تحقیق درباره دوربین مخفی در بخش زنانه ناو'یو اس اس آرلینگتون' است که هم اکنون در بندری دریونان است. یک سخنگوی ناوگان ششم در بیانیه ای تایید کرد که 'سرویس تحقیقات جزایی دریایی' (ان سی آی اس) این مساله را تایید کرد. 
 
'کایل راینس' از فرماندهان نیروی دریایی گفت که فرماندهی تمام اقدامات لازم را برای تضمین ایمنی و حریم خصوصی انجام داده و خواهد داد. 
 
وی افزود:نیروی دریایی تمام گزارشها درباره آزار جنسی را جدی می گیرد و متعهد به انجام تحقیقات کامل این اتهامها و ارائه منابع و مراقبت برای قربانیان آزار جنسی است. 
 
وی گفت:برای محافظت از حقوق قانونی وحریم خصوصی افراد نمی توانیم جزئیات بیشتری درباره نام یا اطلاعات هویتی دیگر را اعلام کنیم.به گفته یک مقام نظامی ، نظامی زن آمریکایی در ماه مارس وجود دوربین را گزارش داد . از آن زمان تحقیقات در جریان بوده است.
 
«مارتا مک سالی» سناتور جمهوریخواه زن آمریکایی اسفندماه سال گذشته در نشستی در کمیته نیروهای مسلح سنای این کشور اعتراف کرد که در ارتش آمریکا تجاوز جنسی روی می دهد.وی گفت زمانی که در ارتش آمریکا بوده مورد تجاوز قرار گرفته اما این مساله را به خاطر بی اعتمادی به نظام کشورش گزارش نکرده است.
 
پنتاگون بهمن ماه گذشته نتایج مطالعه ای را منتشر کرد که نشان می دهد در سال 2018 تعداد 747 مورد تماس جنسی در مراکز آموزش نظامی در این کشور روی داد که این آمار جدا از تجاوز جنسی در پایگاه ها و در میان درجه داران است.