هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 31 مرداد 1398
ساعت 23:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 13:23 2019-4-20 13:23:46
شناسه خبر : 315018
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کشور دچار ضعف مدیریتی شده ‌و آنچه به عنوان یک درد اجتماعی در کشور مطرح است و حتی بسیاری از مردم عادی از آن می‌نالند ضعف نظارت‌هاست.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کشور دچار ضعف مدیریتی شده ‌و آنچه به عنوان یک درد اجتماعی در کشور مطرح است و حتی بسیاری از مردم عادی از آن می‌نالند ضعف نظارت‌هاست.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با رئیس بازرسی و نظارت خراسان جنوبی اظهار داشت: امیدواریم سیستم سازمان بازرسی به موقع و جامع و فعال عمل کند و با اقدامات به موقع است که منافع جامعه حفظ می‌گردد.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه  جایگاه سازمان بازرسی، جایگاهی است که اگر دقیق و به موقع عمل کند برای کشور بسیار مفید خواهد بود و نوعی از امر به معروف و نهی از منکر به حساب می‌آید افزود: به صورت طبیعی و بر اساس جنبه‌های انسانی و تکالیف دینی و الهی، خود را موظف می‌دانیم تا جایی که از دستمان بر می‌آید نیروهای نظارتی را کمک کنیم.
 
وی ادامه داد: آنچه به عنوان یک درد اجتماعی در کشور مطرح است و حتی بسیاری از مردم عادی از آن می‌نالند ضعف نظارت‌هاست و تا جایی پیش رفته است که گاهی خود نیروی نظارتی تحت تأثیر محیطی قرار می‌گیرد که باید آن را نظارت کرد و این بسیار عجیب است.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: متأسفانه کشور دچار ضعف مدیریتی شده است و البته هنوز افراد متعهد و با ایمانی وجود دارند که نسبت به وظیفه و مسئولیتی که بر عهده آنها گذاشته شده احساس مسئولیت می‌کنند.
 
عبادی با بیان اینکه درد دل‌های مردم بسیار زیاد است ادامه داد: گزارشاتی به دفتر داده می‌شود که برخی‌ها منابع طبیعی را مورد غارت قرار داده اما مسئولین بی‌توجه هستند بنابراین با امکانات امروز که انفجار اطلاعات است چطور می‌شود برخی‌ها دچار تخلف شوند و مسئولین متوجه نشوند! از طرفی دیگر نیز گزارشات انبوهی وجود دارد که افرادی با اینکه دارای سندهای 40 الی 50 ساله هستند و سابقه کار آنها نیز مشخص است اما برخی دستگاه‌ها در اموراتشان دخالت می‌کنند که باید تدابیری برای این مشکلات اندیشیده شود.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید از فرصت جمهوری اسلامی ایران برای نجات بشر استفاده کنیم گفت: باید جلوی آن دسته از افرادی که قصد سوء استفاده دارند را گرفت و با آن افرادی که صادقانه حرف می‌زنند همکاری خوبی به عمل آید پس اگر در اینچنین مواردی پیشگیری به عمل آید جلوی ضایع شدن حقوق مردم گرفته می‌شود.