هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 9 خرداد 1399
ساعت 07:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 31 فروردين 1398 ساعت 10:26
شنبه 31 فروردين 1398 09:49 ساعت
2019-4-20 10:26:59
شناسه خبر : 314968
نخست وزیر پاکستان در واکنش به عزل و بدل برخی وزاری کابینه خود اعلام کرد: برای تغییر وزرای ناکارآمد درنگ نخواهیم کرد.
نخست وزیر پاکستان در واکنش به عزل و بدل برخی وزاری کابینه خود اعلام کرد: برای تغییر وزرای ناکارآمد درنگ نخواهیم کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از جیو تی وی، «عمران خان» نخست وزیر پاکستان با اشاره به تغییرات گسترده اخیر در کابینه خود اعلام کرد: ممکن است تغییرات بیشتری نیز در راه باشد.
 
وی تصریح کرد: ما یک تیم هستیم و هدف ما پیروزی در این مسابقه است به همین دلیل تعویض‌ها و تغییرها نباید تعجب برانگیز باشد.
 
عمران خان گفت: برای عزل و یا تغییر وزرایی که وجودشان بی‌فایده است یا ناکارآمد هستند لحظه‌ای درنگ نخواهیم کرد.
 
نخست وزیر پاکستان افزود: مناطق قبایلی اینک جزوی از ایالت خیبرپختونوا هستند و مردم این منطقه مانند سایر نقاط پاکستان از حق و حقوق شهروندی بهره مند می‌شوند.
 
کاپیتان سال های دور تیم ملی کریکت پاکستان گفت: تلاش ما این است که برای جذب سرمایه در کشور اقدام نمائیم و از ظرفیت جوانان استفاده کنیم.
 
وی که در جمع مردم خیبرپختونخوا سخن می گفت اظهار داشت: منابع مالی بیشتری به این ایالت اختصاص خواهد یافت تا مردم بتوانند در رفاه زندگی کنند.
 
عمران خان از اعطای وام بدون بهره به جوانان ایالت خیبرپختونخوا خبر داده و گفت: ایجاد اشتغال برای جوانان یکی از دغدغه های اصلی ما است.
 
گفتنی است طی روزهای اخیر نخست وزیر پاکستان دست به تغییرات گسترده در بدنه دولت خود زد و برخی وزرا را عزل و برخی دیگر را جابجا کرد.
 
این اقدام عمران خان باعث انتقاد احزاب اپوزیسیون شده و برخی سیاستمداران پاکستان این کار را نشانه عجز عمران خان از کنترل اوضاع دانستند.