هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 بهمن 1398
ساعت 03:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 29 فروردين 1398 ساعت 14:40 2019-4-18 14:40:41
شناسه خبر : 314912
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: امت اسلامی ایران و نیروهای مسلح متعهد و متدین کشور، در برابر توطئه های دشمنان و بدخواهان نظام با یکدیگر متحد هستند و از ولایت صیانت می کنند.
 آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز پنجشنبه در آئین رژه نیروهای مسلح استان مرکزی به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش در اراک، اظهار داشت: امروز قدرت نیروهای مسلح کشور در همه بخش‌های امنیتی، استراتژیکی، موشکی، زمینی، هوایی، دریایی قابل توجه است و در این حوزه به همت نیروهای مخلص و متعهد کشور توانسته در منطقه از عزت و اقتدار برخوردار باشد.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: همه می‌دانیم که جوانان مؤمن، سلحشور و ولایتمدار ارتش و سایر نهادهای نظامی در هشت سال دفاع مقدس حماسه‌های به یاد ماندنی آفریدند و مردم و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با پشتیبانی از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه، تا آخرین نفس از آرمان‌های این انقلاب صیانت می‌کنند.
 
دری نجف آبادی بیان کرد: حمایت از ارتش و تأسیس سپاه پاسداران نشان از دور اندیشی و هوشمندی امام راحل در مسائل امنیتی کشور دارد و فلسفه وجودی این نیروهای انقلابی امروز بیش از پیش نمایان است، همانگونه که ارتش با ۴۸ هزار شهید کارنامه درخشانی در صیانت از انقلاب اسلامی رقم زده است.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: امروز استکبار جهانی باید بدانند که ملت ایران بر سر منافع و مصالح ملی خود با هیچکس معامله نکرده و با پشتیبانی از ولایت فقیه و نیروهای مسلح توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند. جمهوری اسلامی به عنوان نماد مردم سالاری دینی در دنیا شناخته شده و در همین راستا می‌طلبد که ملت ایران حامی ولایت فقیه باشند.
 
امام جمعه اراک با اشاره به اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه، تصریح کرد: آمریکا در شرایطی سپاه پاسداران را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داد که این نیروی انقلابی به امداد رسانی به مردم سیل زده در شمال و غرب کشور شتافته اند و این توطئه آمریکا ماهیت دشمنان اسلام را هر چه بیشتر برای ملت آشکار کرد.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: در همین راستا آمادگی همه نیروها با هدف دفاع از کشور در برابر توطئه‌های آمریکا و متحدانش در گام دوم انقلاب اسلامی ضرورتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
 
 
منبع: مهر