هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 خرداد 1399
ساعت 19:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 29 فروردين 1398 ساعت 12:00
پنجشنبه 29 فروردين 1398 11:49 ساعت
2019-4-18 12:00:09
شناسه خبر : 314880
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ارتش فقط در قدرت نظامی خلاصه نمی‌شود و نیروهای مسلح این روزها همواره در کنار سیل زدگان بودند.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ارتش فقط در قدرت نظامی خلاصه نمی‌شود و نیروهای مسلح این روزها همواره در کنار سیل زدگان بودند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، آیت الله محمدتقی پورمحمدی صبح امروز پنج شنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح مراغه به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی گفت: نیروهای مسلح ایران، مستقل‌ترین نیروهای مسلح در جهان هستند.
 
وی با اشاره به اینکه وحدت بین ارتش و سپاه امروز در اوج خود قرار دارد، افزود: آمریکا از ملت ایران و نیروهای مسلح عصبانی است. همین همدلی باعث قدرت نیروهای مسلح شده است.
 
وی گفت: در شرایط حساس همواره شاهد اتحاد و همدلی در بین نیروهای مسلح هستیم که امیدوارم این اتحاد برای همیشه تداوم یابد.
 
پورمحمدی با تاکید بر اینکه امنیت نعمت بزرگی است و در صورت فقدان، به مراتب بیشتر قدر آن را خواهیم دانست، ادامه داد: امنیت امروز کشور را مدیون ایثارگری‌ها و رشادت‌های نیروهای مسلح هستیم.
 
وی با اشاره به ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی گفت: ارتش از یادگارهای امام راحل (ره) است و باید در شرایط حساس کنونی قدر داشته‌های خودمان از جمله ارتش و دیگر نیروهای مسلح را بدانیم.
 
عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به اینکه نیروهای مسلح هرگز در شرایط سخت ملت و انقلاب اسلامی را تنها نگذاشته‌اند، گفت: امنیت امروز کشور را مدیون ایثارگری‌ها و رشادت‌های نیروهای مسلح هستیم.
 
پورمحمدی سپس با بیان اینکه ارتش در قدرت نظامی خلاصه نمی‌شود، ادامه داد: آنها در سختی‌ها و حوادثی همچون سیل و زلزله کنار مردم هستند و خدمات‌رسانی در حوزه بهداشت، درمان و سازندگی در مناطق محروم از دیگر اقدامات ارتش در صحنه انجام وظایف اجتماعی است.