هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 خرداد 1399
ساعت 19:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 29 فروردين 1398 ساعت 11:18
پنجشنبه 29 فروردين 1398 11:06 ساعت
2019-4-18 11:18:34
شناسه خبر : 314853
فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی گفت: ارتش نمی‌گذارد که امپراطوری رسانه‌ای غرب، کشور را تحت تاثیر قرار دهد.
فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی گفت: ارتش نمی‌گذارد که امپراطوری رسانه‌ای غرب، کشور را تحت تاثیر قرار دهد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، سرتیپ دوم ارسلان پرویز، امروز ۲۹ فروردین، در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: فرزندان ارتش همواره به ارزش‌های اسلامی چون استکبارستیزی و عدالت خواهی تاکید داشته است.
 
وی افزود: هرچند پیام جمهوری اسلامی برای کشورهای همسایه صلح و دوستی است اما در برابر دشمنان و معاندان همانند خاری در چشم و بنیانی مستحکم است.
 
فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی با بیان این‌که «ارتش در حفاظت از مرزها همانند مشتی آهنین است»، تصریح کرد: اندیشه خودکفایی در ارتش در سال ۵۸ با الهام از اندیشه‌های امام خمینی(ره) و با دستور مستقیم امام خامنه‌ای شکل گرفت.
 
وی با بیان این‌که «ارتش نقش کلیدی خود را با اقتدار ادامه خواهد داد»، اظهار کرد: مجموعه نیروهای ارتش به همراه ملت غیور ایران اسلامی اقدام ننگین و تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا را محکوم می‌کند.
 
فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی با بیان این‌که «شیطان بزرگ با تحریم سپاه نهایت دشمنی را با ملت اسلامی نشان داد»، تصریح کرد: براساس اصل ۱۵۹ قانون اساسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برآمده از متن ملت ایران و یکی از نیروهای پرقدرت و پرتوان در کنار ارتش بوده، هست و خواهد بود.
 
پرویز بیان کرد: ارتش نمی‌گذارد که امپراطوری رسانه‌ای غرب، کشور را تحت تاثیر قرار دهد. دولت آمریکا صلاحیت ندارد که یک نهاد برآمده از قانون اساسی یک کشور را تروریست بخواند.