هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 14 شهريور 1398
ساعت 18:34
به روز شده در :
پنجشنبه 29 فروردين 1398 ساعت 11:06 2019-4-18 11:06:02
شناسه خبر : 314852
فرمانده تیپ شهید دلجویان ارتش در خراسان شمالی گفت: ارتش در کنار سپاه پاسدران و مردم انقلابی ایران تا پیروزی نهایی ایستاده است.
فرمانده تیپ شهید دلجویان ارتش در خراسان شمالی گفت: ارتش در کنار سپاه پاسدران و مردم انقلابی ایران تا پیروزی نهایی ایستاده است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم٬ امیر سرتیپ ابراهیم گل‌گلی در مراسم گرامیداش و رژه روزه ارتش٬ ارتش جمهوری اسلامی را نهادی مردمی و انقلابی توصیف و اظهار داشت: ارتشیان جمهوری اسلامی پایبند ارزش‌های 40 ساله انقلاب هستند و در ادامه نیز این پیروی مبارک ادامه خواهد داشت.
 
وی با شاره به پیروزه های ارتش در ایام دفاع مقدس٬ افزود: در اتفاقات طبیعی اخیر و حوادثی هم‌چون سیل و زلزله٬ ارتش با شعار دفاع از ملت حضور پیدا کرد و در کنار سایر نیروهای امدادرسان به کمک مردم شتافت.
 
فرمانده تیپ شهید دلجویان ارتش خراسان شمالی  با حمایت از سپاه پاسداران به‌عنوان نیرویی ارزشی در حمایت از انقلاب تصریح کرد: ارتش نیز با استفاده از تجهیزات نوین خود آماده مقابله با هرگونه دشمنی است.
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی نیز در این مراسم، تهدیدها و تحریم‌های دشمن را ناشی از پیشرفت‌های انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: مشکل ادشمنان انقلاب با اصل انقلاب است. اقتدار انقلاب و مسئولان می‌تواند حرکت باشکوهی را در جهت گام دوم ایجاد کند.
 
وی با اشاره به بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب ٬ تربیت نیروی جوان کارآمد را بر اساس این بیانیه مهم ارزیابی کرد و افزود: تجربه چهل ساله انقلاب نشان داده که در هر بخشی اراده جوانان و ملت بوده، آن خواسته به انجام رسیده است.
 
نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی وحدت نیروهای مسلح در کشور را یک نعمت بسیار بزرگ عنوان کرد و ادامه داد: حضور نیروهای مسلح در کنار مردم برای رفع آلام آنان براثر سیل نشان‌دهنده این وحدت و اتحاد مردمی است.