هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 خرداد 1399
ساعت 15:02
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 29 فروردين 1398 ساعت 08:29
پنجشنبه 29 فروردين 1398 08:21 ساعت
2019-4-18 08:29:33
شناسه خبر : 314798
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از افزایش سه‌برابری تخصیص اعتبار ورزش در سال جاری خبر داد.‌
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از افزایش سه‌برابری تخصیص اعتبار ورزش در سال جاری خبر داد.‌
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، محمد‌مهدی تندگویان عصر امروز در حاشیه افتتاح خانه جوان کاشان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعتبار وزارت ورزش و جوانان در سال گذشته در مجموع دو عامل صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت 1300 میلیارد ریال بود.
 
معاون امور جوانان وزارت ورزش٬ با اشاره به افزایش سه‌برابری تخصیص اعتبار ورزش در سال جاری گفت: تخصیص این رقم اعتبار منجر به فراهم شدن اشتغالزایی 6000 نفر می‌شود.
 
تندگویان اضافه کرد: در حوزه برنامه و سیاستگذاری تشکل‌های مردم‌نهاد جوانان در کشور الگوهای اشتغالزایی ترویج می‌شود و در بحث آسیب‌های اجتماعی هم کار می‌کنیم تا با کمک خود جوانان مسائل مدیریت برطرف شود.
 
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ابراز کرد: با توجه به اینکه رسالت این وزارتخانه اشتغالزایی مستقیم نیست و جزو وظایف ما محسوب نمی‌شود، ولی از سال گذشته و بر اساس دستور وزیر ورزش اقدامات ایجاد اشتغال‌زایی مستقیم نیز آغاز شده است.
 
وی ایجاد اشتغال با ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد را الگوی مناسبی دانست و افزود: امید می‌رود سایر وزارتخانه‌ها با برخورداری از اعتبارهای کلان مانند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یا صنعت، معدن و تجارت به این سمت آمده و از این الگو استفاده کنند تا تحولی در حوزه اشتغال روی دهد.
 
به گزارش تسنیم، ظهر چهارشنبه در آیینی با حضور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و مدیرکل ورزش و جوانان استان، مرتضایی فرماندار شهرستان کاشان، و تنی چند از مسئولان نود و ششمین خانه جوان کشور در کاشان افتتاح شد.