هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 28 مرداد 1398
ساعت 09:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 18:59 2019-4-17 18:59:56
شناسه خبر : 314791
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم بیستمین سالگرد تاسیس کانون اندیشه جوان گفت: ریشه انقلاب اسلامی در اندیشه است و ما در پردازش و تأملات نظری و هر تأمل عمیقی، به اندیشه انقلاب بدهکار هستیم.
 مراسم بیستمین سالگرد تأسیس کانون اندیشه جوان صبح امروز در این کانون برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در این مراسم گفت: اینکه چطور شجره انقلاب اسلامی شروع شد و چه اهداف، ظرفیت و فرصتی دارد و برای آن قله‌های مرتفع پیش‌رو و رسیدن به آن آفاق تمدنی، چه باید بکنیم، این موضوع حتماً به بسیاری از افراد ارتباط پیدا می‌کند ولی به خانواده بزرگ کانون اندیشه جوان ربط بسیط‌تری دارد. ریشه انقلاب اسلامی در اندیشه است. ما در پردازش و تأملات نظری و هر تأمل عمیقی، به اندیشه انقلاب بدهکار هستیم. در این منظر، مسیر رسالت کانون که خود شجره طیبه‌ای است، گام اول و گام دوم آن در انقلاب مهم است.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر ضرورت خودآگاهی به ویژه در نسل جوان در این مقطع ویژه و متفاوت از عمر انقلاب بیان کرد: باید بدانیم شجره طیبه انقلاب چگونه ریشه گرفت، چگونه پرورش یافت، چه ظرفیت‌هایی دارد و برای اوج گرفتن چه باید بکند؟
 
وی در ادامه با بیان اینکه صحبت از یک اراده جمعی نیرومند و تمدنی است که در آحاد جوانان این جامعه باید تحقق پیدا کند، تأکید کرد: سردمداران این نظام تمدنی، نخبگان فکری جامعه هستند. به احترام این همه سال، زحمت افراد انقلابی امروز به اینجا آمدم تا بگویم ما کوتاهی در این زمینه نخواهیم کرد و در حد توانمان برای یاری رساندن به کانون اندیشه جوان و رسیدن آن به اهدافش، تلاش خواهیم کرد. ‌
 
منبع: مهر