هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 16 مرداد 1399
ساعت 23:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 15:04
چهارشنبه 28 فروردين 1398 14:56 ساعت
2019-4-17 15:04:07
شناسه خبر : 314735

امیر سید حسام هاشمی ظهر چهارشنبه در همایش پیشکسوتان دفاع مقدس ارتش ویژه استان مازندران که در اتاق بازرگانی مازندران برگزار شد با اشاره به سیل اخیر در برخی از استان‌ها اظهار داشت: سیل اخیر هر چند یک تهدید بوده ولی مثل همیشه ملت ما تبدیل به فرصت کرده و برکات آینده‌ای خواهد داشت.

وی ادامه داد: نظام این همه دشمن دارد ولی اتحاد، وحدت و یکپارچگی را در سیل اخیر دیدیم و حتی از کشورهای دیگر برای کمک رسانی آمدند که ناشی از همبستگی و همدلی ملت ایران بود.

هاشمی با اشاره به تقرقه افکنی دشمنان و اقدام خصمانه ترامپ در تروریست خواند سپاه پاسداران اظهار داشت: از اول انقلاب ارتش و سپاه یکی بودند ولی کار دشمن تفرقه افکنی است و من به عنوان یک ارتشی افتخار می‌کنم که روزی سپاهی بوده و هستم و به آمریکا و استکباری که سپاه را تروریست قلمداد کردند، تو دهنی خواهیم زد.

وی ادامه داد: اقدام خصمانه ترامپ موجب شد تا مجلسیان لباس سپاهی بپوشند و امروز رئیس اتاق بازرگانی هم لباس سپاهی می‌پوشد و خدمتی بود که در آن به سپاه کرد.

این مسئول با گرامیداشت روز ارتش، ارتش را بازوی توانای انقلاب اسلامی دانست و گفت: روز ۲۹ فروردین را حضرت امام راحل برای تقویت ارتش نامگذاری کرد زیرا تضعیف ارتش حرام است و ارتش در برهه‌های مختلف اقتدار خود را به نمایش گذاشته است.

 

 

مهر