هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 23 شهريور 1398
ساعت 07:52
به روز شده در :
چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 14:39 2019-4-17 14:39:14
شناسه خبر : 314713

به گزارش مهر، در ساعت ۲۱۲۰ مورخه ۱۱/‏۱۱/‏۹۷‬ طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ خبر دستگیری فردی به هویت امیرحسین. م توسط شهروندان به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد اعلام گردید. با مراجعه مأمورین متهم جلب و به کلانتری منتقل گردید.

پس از وصول پرونده، متهم در تحقیقات صورت گرفته به کارآگاهان اظهار داشت: به بهانه خرید گوشی تلفن همراه به فروشگاه‌های عرضه موبایل مراجعه و از فروشنده درخواست چندین گوشی گران قیمت (اپل – سامسونگ) را می‌کردم و با استفاده از شلوغی فروشگاه در زمان مناسب گوشی گران قیمت را سرقت و از محل متواری می‌شدم.

در تحقیقات مقدماتی کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی، با مراجعه به بانک اطلاعاتی مجرمین مشخص شد متهم «امیر حسین. م» دارای سوابق کیفری متعددی در زمینه سرقت است، در ادامه بررسی‌ها وی صراحتاً به چهار فقره سرقت از فروشگاه‌های موبایل فروشی اقرار و تعدادی از مالباختگان نیز شناسایی گردیدند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: به منظور شناسایی سایر مالباختگان احتمالی که با این شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفته‌اند تصویر بدون پوشش متهم با دستور بازپرس محترم شعبه دهم دادسرای ناحیه ده تهران انتشار و شهروندانی که موفق به شناسایی وی می‌گردند می‌توانند جهت اقدامات بعدی با شماره تلفن ۶۳۹۵۷۷۶۰ تماس حاصل نمایند.