هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 خرداد 1399
ساعت 04:42
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 28 فروردين 1398 ساعت 10:44
چهارشنبه 28 فروردين 1398 10:38 ساعت
2019-4-17 10:44:01
شناسه خبر : 314648
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: وضعیت عفاف و حجاب به هیچ وجه قابل قبول نیست.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: وضعیت عفاف و حجاب به هیچ وجه قابل قبول نیست.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، حجت‌الاسلام سید مهدی قریشی صبح چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اظهار داشت: وضعیت عفاف و حجاب به هیچ وجه قابل قبول نیست و این وضع موجود متدینین و مؤمنین را ناراحت کرده که در جلسات متعدد به ما انتقال می‌دهند.
 
وی با بیان اینکه کار جدی در برابر وضعیت حجاب و عفافی که بر جامعه حکمرانی می‌کند صورت نمی‌گیرد افزود: کشف حجاب بانوان در ماشین‌ها و بیرون آرام آرام دارد جا خوش می‌کند.
 
امام جمعه ارومیه با انتقاد از وضعیت بی حجابی در ادارات استان اضافه کرد: مدیران باید ناظر جدی بر مسئله حجاب و عفاف کارمندان خود در ادارات و ارگان‌ها باشند.
 
وی در ادامه عنوان کرد: مباحثی که در جلسه شورای فرهنگ عمومی در راستای بیانات رهبری در خصوص نام امسال که رونق تولید است و مورد بحث قرار می‌گیرد باید در خصوص فرهنگ این مهم باشد.
 
امام جمعه ارومیه گفت: یکی از فرهنگ‌هایی که می‌توان به آن اشاره کرد این است که افراد موفق در عرصه تولید را در جامعه معرفی و از آن‌ها تجلیل شود که این تجلیل و معرفی اثرات مثبتی در جامعه دارد.
 
وی افزود: اصحاب رسانه می‌توانند محورهایی که در کشور و حتی استان به تولید کمک می‌کنند را شناسایی و معرفی کنیم چرا که امروز اصحاب رسانه، فضای مجازی و رسانه ملی وظیفه بیشتری دارند.
 
امام جمعه ارومیه ادامه داد: در راستای رونق تولید استان، ادارات و ارگان‌ها می‌توانند برای پیشرفت و توسعه اقتصادی آذربایجان‌غربی در جلساتی که برگزار می‌کنند از تولیدات استانی استفاده کنند چرا که این سبب رونق تولید و اقتصاد استان می‌شود.
 
وی با بیان اینکه دانشگاه و مدارس می‌توانند در بحث ارتباط با صنعت می‌توانند با برنامه‌ریزی های متعدد و ایجاد خودباوری وارد عرصه رونق تولید شوند افزود: مقام معظم رهبری مکرراً در بیانات خود فرموده‌اند که نمی‌توانیم بدون مدیریت جهادی به رونق تولید برسیم، به همین دلیل باید برای رسیدن به رونق تولید ضعف‌های تولید و موانعی که در راه آن وجود دارد مرتفع ساخت.
 
امام جمعه ارومیه خاطرنشان کرد: بحث مدیریت جهادی در میان مدیران همچون آموزش قرآن باید جدی شود تا بتوان در بحث آموزش مدیریت جهادی چرا که در صورتی تولید رونق می‌گیرد که مدیران جهادی عمل کنند.