هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 20 شهريور 1398
ساعت 02:03
به روز شده در :
سه شنبه 27 فروردين 1398 ساعت 12:35 2019-4-16 12:35:39
شناسه خبر : 314567

حجت‌الاسلام سید احمد علم الهدی سه شنبه صبح در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: از نقطه پیروزی انقلاب و تبدیل به یک قدرت شکست ناپذیر شدن برنامه چهل سال ابتدایی انقلاب بوده است.

وی افزود: گام دوم یک گام فراگیرتر است و نکته مهم در چهل سال دوم و اجرای بیانیه گام دوم زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج) است و زمینه سازی و تحقق برای ظهور در سایه فراگیر سازی انقلاب است.

امام جمعه مشهد ادامه داد: اجرای گام دوم از پیروزی و مقاومت در چهل سال اول انقلاب بسیار مشکل تر است و مشکلات ما در فراگیری انقلاب از عرصه پیروزی آن سخت‌تر است و اگر موفق نشویم گام دوم و زمینه سازی ظهور انجام نخواهد شد.

وی گفت: روزی که انقلاب پیروز شد مانع ما یک جریان فرسوده بود و برای مقاوم سازی انقلاب نیز جریان‌های الحادی و التقاطی با به راه انداختن جنگ‌های نیابتی پیش روی ما بودند که همگی شکست خوردند و در شرایط فعلی براندازی انقلاب برای هیچکس مطرح نیست.

علم الهدی تصریح کرد: فراگیر سازی انقلاب یعنی مقابله با همه قدرتهای کدخدایی جهان است و حرکت‌های جهادی در این راستا مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و جهاد با نفس که مشخصه آن فاقد هدف نفسانی و مادی بودن است ویژگی حرکت جهادی است.

وی بیان کرد: هدف در حرکت جهادی خدا و پیامبر (ص) است و جهاد نفس بالاتر از جهاد مادی است و در اقدام جهادی فرد متوقف هیچکدام از ملزومات نمی‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: جوانگرایی در نظر مقام معظم رهبری با جهاد برای اجرایی شدن گام دوم انقلابدر هم آمیخته است و ویژگی جوان دارا بودن نشاط و ابتکار است که پیر از آن بی بهره است و بدون جوانگرایی و حرکت جهادی انقلاب فراگیر نخواهد شد.

 

 

مهر