هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 6 تير 1398
ساعت 18:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 27 فروردين 1398 ساعت 11:57 2019-4-16 11:57:10
شناسه خبر : 314554

حجت‌علی شایان‌فر با اشاره به آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده استان، گفت: در نتیجه فعالیت سامانه بارشی اخیر، برخی از مناطق روستایی شهرستان‌های بردسکن، سرخس و کلات با مشکلاتی مواجه شدند، اما از صبح امروز بارش ها متوقف شده است.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه سامانه بارشی مستقر بر روی استان فعالیت اصلی خود را انجام داده است، افزود: عصر دوشنبه به دلیل احتمال وقوع سیل، روستای صیف‌آباد در بردسکن به صورت کامل تخلیه و افراد در سالن‌های ورزشی این شهرستان اسکان اضطراری داده شدند.

 

وی بیان کرد: درراستای مدیریت بحران در نتیجه فعالیت گسترده سامانه اخیر هم مردم و هم دستگاه‌های اجرایی اعم از نظامی و انتظامی پای کار بودند و خوشبختانه اطلاع‌رسانی به موقع و کار جمعی سبب شد شرایط با کمترین خسارت مدیریت شود.

 

شایان‌فر با اشاره به اینکه سیل در خراسان رضوی هیچ‌گونه تلفات جانی نداشت و فقط یک نفر در سرخس مصدوم شده است، اظهار کرد: در مجموع طی دو روز اخیر 1147 نفر در سطح استان اسکان اضطراری پیدا کردند که بیشتر این افراد مربوط به شهرستان‌های سرخس و بردسکن بوده‌اند.

 

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: در اثر وقوع سیل در برخی از مناطق استان، مشکلاتی در شبکه‌های آب و برق ایجاد شده بود که به صورت موقت رفع شد تا پس از اتمام شرایط بحرانی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع کامل مشکلات اقدام شود.

 

 

فارس