هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 30 فروردين 1398
ساعت 18:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 13:43 2019-4-15 13:43:34
شناسه خبر : 314447

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رفسنجان اظهار داشت: جانبازان ما درد و رنج‌های زیادی را تحمل می‌کنند آن‌ها بخشی از بدن خود را در میدان نبرد جا گذاشتند و کمتر از شهیدان کاری نکردند.

وی بیان داشت: اگر امروز ما در امنیت و آسایش و سربلندی زندگی می‌کنیم به واسطه جانفشانی‌هایی است که رزمندگان ما در جبهه‌ها انجام دادند و خانواده جانبازان هم حق زیادی گردن ما دارند.

امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه برخی جانبازانی که تحت درمان قرار می‌گیرند باید رقم‌های زیادی بابت درمان بپردازند، ادامه داد: گاهی هزینه درمان آن‌ها روزانه بیش از یک میلیون تومان است در حالی که جا داشت دولت این هزینه‌ها را بپردازد یا تمهیداتی بیندیشد که مراعات حال این خانواده‌ها شود.

رمضانی‌پور خاطرنشان کرد: خانواده جانبازان علاوه بر تحمل درد عزیزشان متأسفانه باید درد و رنج هزینه‌های درمان را داشته باشند و جا دارد دولت این جانبازان عزیز را به طور ویژه ببیند حتی شده داروهای خارجی که کارآیی بیشتری دارند برایشان تهیه کند تا کمتر درد بکشند و بتوانند چند سال بیشتر ادامه حیات دهند و در کنار خانواده‌شان زندگی کنند.