هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 3 تير 1398
ساعت 17:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 09:48 2019-4-15 09:48:05
شناسه خبر : 314346
قائم‌مقام باشگاه نساجی نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال و اعتراض و مخالفت باشگاه را با تغییر ساعت بازی به ریاست سازمان لیگ اعلام کرد.
قائم‌مقام باشگاه نساجی نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال و اعتراض و مخالفت باشگاه را با تغییر ساعت بازی به ریاست سازمان لیگ اعلام کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، روز گذشته، کمیته مسابقات به نقل از روابط‌عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که دیدار دو تیم نساجی مازندران و پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز و پیکان به ترتیب از 19 به 16  و از 18 به 17 تغییر کرد.
 
دلیل این تغییر، رسیدن تیم‌های مهمان به پرواز برگشت اعلام شد که گویا مؤافقت سازمان لیگ و تیم‌های میزبان را هم در پی داشت و نامه‌ای به باشگاه نساجی رسید که درآن موافقت باشگاه قید شد و این در حالی است که مسؤولان باشگاه نساجی معتقدند پیش از این نامه‌ای در این رابطه به باشگاه نساجی فرستاده نشد و باشگاه مؤافقتی با تغییر زمان بازی نداشت.
 
همین موضوع باعث شد تا قائم‌مقام باشگاه نساجی نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال و اعتراض و مخالفت باشگاه را با تغییر ساعت بازی به ریاست سازمان لیگ اعلام کند.
 
به گزارش فارس، حال باید منتظر بود و دید که مخالفت نساجی می‌تواند تصمیم یک‌طرفه سازمان لیگ در رابطه با تغییر زمان بازی با پدیده که جمعه این هفته در وطنی برگزار می‌شود، را تغییر دهد یا خیر؟