هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مرداد 1398
ساعت 21:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 09:35 2019-4-15 09:35:28
شناسه خبر : 314345
فرمانده تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سخنان مقام معظم رهبری در مراحل مختلف در عرصه منطقه‌ای و جهانی معادلات دشمنان را به هم ریخته است.
فرمانده تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سخنان مقام معظم رهبری در مراحل مختلف در عرصه منطقه‌ای و جهانی معادلات دشمنان را به هم ریخته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، سرهنگ یداله کشاورز صبح امروز در همایش پاسداری از فرهنگ پاسداری در تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: اگر ما با این شرایط حساس منطقه‌ای و جهانی به مسیر و قله عزت رسیده‌ایم برای این است که امام حسین (ع) را الگوی خود در تمام زمینه‌ها قرار داده‌ایم.
 
فرمانده تیپ پیاده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه استکبار جهانی توحش مدرن را به خوبی علیه بشریت بکار برده است، ادامه داد: حرکت الهی امام حسین (ع) برای رهایی بشریت از توحش، ضلالت و گمراهی بود.
 
وی بابیان اینکه کشتی جاری امام حسین (ع) در حال حرکت بوده پس اگر با این کشتی که نجات‌دهنده است همراه و سوار بر آن شد نجات پیداکرده و هر کس جدا شد غرق می‌شود، یادآور شد: ماه شعبان ماه پاسداری از ارزش‌های الهی است و پاسداری از ارزش‌ها در همه شئون وظیفه پاسداری ماست.
 
کشاورز، سپاه و نیروهای مسلح را محور همبستگی و اتحاد معرفی و تصریح کرد: دشمنان اسلام 40 سال است تا بتوانند این اتحاد و همبستگی را برهم بزنند نتوانسته‌اند و در این راه نیز راه‌های مختلفی را بکار بسته‌اند تا به این مهم برسند اما به فضل الهی و به رهبری‌های مقام معظم رهبری به این تفکر شیطانی دست پیدا نخواهند کرد.
 
فرمانده تیپ پیاده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بابیان اینکه هر جا صحبت از انقلاب اسلامی می‌شود پاسداری از دستاوردهای آن برای تمام نیروهای مسلح تعریف‌شده، افزود: هرکسی در این نظام به وظیفه خود به خوبی عمل کند و در راه انقلاب ایستادگی داشته باشد پاسدار است.
 
وی با اشاره به اینکه دشمنان روی سخنان مقام معظم رهبری حساب‌وکتاب ویژه دارند، بیان داشت: سخنان مقام معظم رهبری در مراحل مختلف در عرصه منطقه‌ای و جهانی معادلات دشمنان را به هم ریخته است. سرپرستی عربستان سعودی در مدار خود نیست و در دست کثیف‌ترین افراد جامعه جهانی است و این مدار باید در دست شریف‌ترین افراد جامعه اسلامی قرار بگیرد.