هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 27 خرداد 1398
ساعت 04:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 09:34 2019-4-15 09:34:41
شناسه خبر : 314344
نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس گفت: کمک‌ها به سیل‌زدگان باید ادامه پیدا کند و از مشکلات مردم کاسته و وعده‌ها محقق شود.
 نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس گفت: کمک‌ها به سیل‌زدگان باید ادامه پیدا کند و از مشکلات مردم کاسته و وعده‌ها محقق شود.
 
احمد همتی درباره خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده کشور اظهار کرد: خوشبختانه مسؤولان استان سمنان در حوادث غیرمترقبه در استان مثل سیل و ریزش کوه و بارش‌های سنگین برف و طوفان که می‌تواند مشکل‌ساز باشد، حضور مستمر داشتند.
 
وی با بیان اینکه در انجام برخی اقدامات در این مسیر کم‌وکاستی‌هایی بوده است، گفت: درمجموع مسؤولان استان سمنان برای انجام اقداماتی در برخورد با سیل و حوادث طبیعی هماهنگ بودند و اقدامات منظمی داشتند.
 
نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس با اشاره به اینکه مسؤولان و نیروهای استان سمنان در مناطق سیل‌زده لرستان، گلستان، خوزستان و ... کمک‌های خوبی انجام دادند، اضافه کرد: این کمک‌ها شامل دو بخش اقدامات راهبردی و ارسال کالاهای موردنیاز سیل‌زدگان بوده است.
 
همتی با بیان اینکه در قالب نیروی انسانی هم کمک‌های خوبی به سیل‌زدگان شد، اظهار کرد: امیدواریم این روند و کمک‌ها ادامه پیدا کند و از مشکلات مردم سیل‌زده کاسته و وعده‌ها برای هم‌وطنان ما محقق شود.
 
منبع:فارس