هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مرداد 1398
ساعت 21:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 25 فروردين 1398 ساعت 11:32 2019-4-14 11:32:09
شناسه خبر : 314253
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری حکم ناصر مطیعی «سرپرست جدید صندوق رفاه دانشجویان» را ابلاغ کرد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری حکم ناصر مطیعی «سرپرست جدید صندوق رفاه دانشجویان» را ابلاغ کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری حکم ناصر مطیعی «سرپرست جدید صندوق رفاه دانشجویان» را ابلاغ کرد.
 
در حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آمده است: « نظر به مراتب تعهد، تخصص، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی و بر اساس پیشنهاد معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان و به استناد تبصره ۲ ماده ۴ قانون تشکیل صندوق رفاه دانشجویان مصوب 4 اسفند سال 1371 مجلس شورای اسلامی، به موجب این حکم به سمت "سرپرست صندوق رفاه دانشجویان" منصوب می شوید.
 
امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و بر اساس اهداف و سیاست‌های دولت و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه‌های مفید کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان، گام‌های مؤثری در افزایش خدمت رسانی و ارتقای رفاه دانشجویان بردارید.
 
انتظار می‌رود با اتکال به خداوند متعال در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط و قانون مندی آن صندوق نهایت اهتمام خویش را به کار برید.»
 
 ناصر مطیعی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران است که به مدت دو سال از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۴ مسئولیت صندوق رفاه دانشجویان را برعهده داشت.
 
وزیر علوم همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های ذوالفقار یزدان مهر، رئیس سابق صندوق رفاه دانشجویان در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
 
گفتنی است ذوالفقار یزدان مهر پس از دو دوره دو ساله با موافقت وزیر علوم به سازمان بهزیستی مامور شد و  روز گذشته به عنوان قائم مقام رئیس در امور مجلس و معاون امور مشارکت ها، توانمندسازی و موسسات غیر دولتی سازمان بهزیستی کشور منصوب و معارفه شد.