هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 6 تير 1398
ساعت 11:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 25 فروردين 1398 ساعت 09:00 2019-4-14 09:00:09
شناسه خبر : 314195
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تیغ‌های آمریکا در عرصه‌های مختلف علیه ایران کند شده است، گفت: رفتار توهین‌آمیز آمریکا در قبال سپاه اتحاد و همدلی در داخل کشور را بیشتر کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تیغ‌های آمریکا در عرصه‌های مختلف علیه ایران کند شده است، گفت: رفتار توهین‌آمیز آمریکا در قبال سپاه اتحاد و همدلی در داخل کشور را بیشتر کرد.
 
ابوالفضل حسن‌بیگی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی توسط آمریکا گفت: این اقدام آمریکا موجب وحدت و یکپارچگی بیشتر در داخل ایران شد و امروز بیش از ۸۰ میلیون ایرانی خود را سپاهی می‌دانند و یک دل و یکصدا در برابر دشمن ایستاده‌اند.
 
وی با بیان اینکه تیغ‌های آمریکا در اسلحه‌های مختلف علیه ایران کند شده است، گفت: امروز ما شاهدیم که همه نیروهای مقاومت با سپاه اعلام همبستگی، همدلی و همراهی می‌کنند و این نشان از بی‌اثر بودن رفتار توهین آمیز آمریکا علیه سپاه دارد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: سپاه نور چشم و قوت قلب ملت ایران و مستضعفین دنیا است و الگویی برای جوانان و جبهه مقاومت است و خاری است در چشم آمریکا و رژیم صهیونیستی.
 
حسن‌بیگی با اشاره به حادثه سیل اخیر در تعدادی از استان‌های کشور خاطرنشان کرد: ما دیدیم سپاه با تمام قوا برای خدمت‌رسانی به مردم در صحنه حاضر شد و تمام توان خود را برای این منظور به کار گرفت و تحریم‌ها و فشارهای آمریکا نیز نتوانست مانع از خدمت‌رسانی به مردم شود.
 
وی افزود: امروز همه ملت ایران سپاهی هستند و اینگونه نیست که سپاهی بودن مخصوص قشر خاصی باشد و سپاه در میان مردم جایی دارد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان گفت:‌ بسیج سازندگی یا همان نیروی جهاد با دست بعضی از دست‌نشانه‌های آمریکا منحل شد و خلائی در کشور به وجود آورد. امام جهاد و سپاه را دو بازی انقلاب می‌دانست اما جهاد با طراحی‌هایی که انجام شد به صورت خبیثانه منحل شد و امروز امیدشان بر این بود خلاء وجود جهاد می‌تواند موجب ایجاد معضلاتی برای کشور شود که البته ما دیدیم حرکت‌های جهادی در کشور سرعت خوبی گرفته است.
 
منبع:فارس