هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 مرداد 1398
ساعت 23:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 21 فروردين 1398 ساعت 14:58 2019-4-10 14:58:08
شناسه خبر : 313809

محسن انصاری عضو هیات رئیسه مجمع جوانان کشور از برگزاری جشنواره ملی عکس ایثار با موضوع ثبت تصاویر رویدادهای تلخ و شیرین حوادث سیل در استان های آسیب دیده کشور خبر داد وگفت: دبیرخانه این جشنواره در استان البرز استقرار دارد و هنرمندان و عکاسان می توانند آثار خود را برای این دبیرخانه ارسال کنند.

 

عضو هیات رئیسه مجمع جوانان کشور  ادامه داد: مهلت دریافت آثار تا پنجم اردیبهشت ماه سال جاری تعیین شده و هنرمندان می توانند آثار خود را در زمینه سیل استان های خوزستان ، ایلام ، لرستان ، گلستان و سایر مناطق را به دبیرخانه ارسال نمایند و در پایان ایج جشنواره به 10 اثر برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

 

انصاری با بیان اینکه اختتامیه این جشنواره در عید سعید فطر برگزار می شود اظهار کرد: همنین به بهترین تیتر در خصوص ارسال کمک های مردمی به مناطق سیل زده جایزه نفیس اهدا می شود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از ابتدای وقوع سیل در استان گلستان یک تیم جهادی از سازمان های مردم نهاد البرز با هدف خدمات رسانی و کمک های امدادی به این منطقه اعزام شد، گفت: در کنار آن، 15 سازمان مردم نهاد در سطح استان اقدام به جمع آوری کمک های مردمی کردند که از طریق جمعیت هلال احمر البرز به مناطق سیل زده گلستان ارسال شد. همچنین با وقوع سیلاب در استان لرستان پنج سازمان مردم نهاد ویژه جوانان از البرز به این استان اعزام شدند.

 

وی با اشاره به اینکه البرز استان معین خوزستان است افزود: از تاریخ پانزدهم فروردین ماه به بعد کمک های مردمی برای این استان جمع آوری و یک تیم جهادی 40 نفره نیز در شهر شوشتر مشغول خدمات دهی و توزیع اقلام بین سیل زدگان شد.

 

 

فارس