هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 2 فروردين 1398 ساعت 17:37 2019-3-22 17:37:45
شناسه خبر : 312045
بسیجیان قرارگاه امنیتی حوزه ۱۰۱ فجر پس از یکماه اقدامات اطلاعاتی در یک عملیات مشترک با نیروی انتظامی موفق به کشف ۸۶ تن برنج احتکار شده، شدند.

مسعود رحیمی مسئول قرارگاه امنیتی حوزه 101 فجر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با اعلام خبر کشف انبار برنج احتکار شده در منطقه کن تهران گفت: پس از ارسال گزارشات مردمی به ستاد خبری قرارگاه امنیتی شهید میثم نطری حوزه 101 فجر، نیروهای اطلاعاتی این قرارگاه رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: پس از یک ماه اقدامات اطلاعاتی، بسیجیان قرارگاه امنیتی حوزه 101 فجر روز گذشته در یک عملیات مشترک با پلیس امنیت تهران و با هماهنگی لازم و اخذ مجوز از نماینده دادستان محترم تهران موفق به کشف  86 تن برنج به ارزش 650 میلیون تومان  شدند.

مسئول قرارگاه امنیتی حوزه 101 فجر ادامه داد: در این عملیات که با حضور  قاضی ویژه تعزیرات حکومتی و نمایندگان سازمان صنعت و معدن و تجارت انجام شد، محموله کشف شده توقیف و انبار مذکور در محله ایستگاه یخچال منطقه کن پلمپ و متهمین در اخیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

وی در پایان تا کید کرد: بسیجیان حریم ولایت در تمام شرایط، حتی وضعیت بد اقتصادی همواره در کنار مردم و مقابل دشمنان و برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم  ایستادگی می‌کنند.