هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 26 تير 1398
ساعت 18:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 28 اسفند 1397 ساعت 11:58 2019-3-19 11:58:07
شناسه خبر : 311736
سردار حسین رحیمی در همایش مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اظهار داشت: سخت‌کوشی، خستگی ناپذیری و تلاش مضاعف در سال ۹۸، راهبرد پلیس تهران بزرگ است.
 
وی افزود: یک فرمانده نمونه باید با رفتاری پدرانه، برادرانه و متعهدانه حمایت از پرسنل و زیرمجموعه خود را در چارچوب قانون، در دستور کار مدیریتی قرار دهد.
 
رئیس پلیس تهران بزرگ اضافه کرد: رعایت سلسله مراتب سازمانی همراه با پشتکار، تعهد و مسئولیت پذیری رمز موفقیت در یک مجموعه عملیاتی همچون پلیس راهنمایی و رانندگی است.
 
وی با اشاره به مأموریت‌های پلیس راهنمایی و رانندگی یادآور شد: یک مأمور پلیس راهور؛ معلم اخلاق و انضباط اجتماعی در جامعه است، رفتار مأمور پلیس باید سازنده، آموزش دهنده و آرامش بخش به جامعه باشد.
 
این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به آماده‌باش نیروهای پلیس فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در ایام نوروز یادآور شد: اجرای برنامه‌های نوروزی می‌بایست با برنامه‌ریزی صورت بگیرد. مردم با اعتماد به پلیس و حضور سبزپوشان ناجا، به سفر می‌روند و این حسن اعتماد، وظیفه ما را به عنوان خدمتگزار دو چندان می‌کند.
 
وی با بیان اینکه از نیروهای وظیفه شناس پلیس با تمام توان حمایت می‌کنیم، ادامه داد: در پیشبرد اهداف باید اقتدار توأم با رأفت را رویکرد قرار دهیم، در عین حال انضباط کاری باید مدنظر همه نیروهای پلیس باشد.
 
سردار رحیمی با اشاره به هدف گذاری پلیس برای کاهش سوانح و تصادفات رانندگی و جان باختگان خاطر نشان کرد: طرح طاهر پلیس یکی از برنامه‌های پلیس تهران بزرگ می‌باشد که این طرح باید به یک نماد و الگو تبدیل شود.
 
وی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم عده قلیل با سو رفتار، مجموعه خدمتگزار پلیس را زیر سوال ببرند، تأکید کرد: برنامه‌هایمان را با تعیین اولویت به جد دنبال می‌کنیم.
 
منبع: مهر