هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 5 خرداد 1398
ساعت 10:54
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 25 اسفند 1397 ساعت 10:52 2019-3-16 10:52:11
شناسه خبر : 311004
معاون استاندار لرستان گفت: بر اساس اعلام هواشناسی بارش برف و باران در لرستان ادامه دارد و بهار لرستان پر بارش خواهد بود.
معاون استاندار لرستان گفت: بر اساس اعلام هواشناسی بارش برف و باران در لرستان ادامه دارد و بهار لرستان پر بارش خواهد بود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، احمد مراد پور صبح امروز در رزمایش نوروزی پلیس که در ستاد فرماندهی استان برگزار شد اظهار داشت: لرستان استانی کوهستانی است و خوشبختانه به‌عنوان سومین استان پر آب کشور شناخته‌شده و امسال بارندگی‌های خوبی داشتیم.
 
وی افزود: بر اساس گزارشات هواشناسی قطعاً بهار پر آب و پربارشی خواهیم داشت، در حال حاضر مناطق کوهستانی لرستان یک متر برف است و این بارش برف و باران در استان ادامه دارد.
 
معاون عمرانی استاندار لرستان عنوان کرد: استان لرستان امسال میزبان تعداد زیادی از مسافران خواهد بود که باید آمادگی صددرصدی در راستای میزبانی داشته باشیم.
 
وی بیان کرد: امسال چندین مرحله وقوع سیل داشتیم که براثر سیلاب خساراتی به راه‌ها و ابنیه وارد شد؛ با توجه به بارندگی‌های مداومی که بعد از سیلاب داشتیم متأسفانه نتوانستیم همه این راه‌ها را تعمیر کنیم.
 
مراد پور تصریح کرد: در خیلی جاها به دلیل همین بارش‌ها نتوانستیم روکش‌های آسفالت را به‌صورت استاندارد تکمیل کنیم که سبب می‌شود دستگاه‌های خدمات رسان در جهت هدایت مسافران با سختی مواجه شوند.