هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 23 شهريور 1398
ساعت 22:29
به روز شده در :
جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 17:57 2019-3-15 17:57:44
شناسه خبر : 310972
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس با اشاره به تشدید نظارت بر بازار شب عید در شهرستان قدس گفت: ۲۳۰۰ کیلوگرم از گوشت‌های تنظیم بازار در دو قصابی شهر قدس کشف و در همان محل به نرخ دولتی توزیع شد.
خیام حبیبی رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس اظهار داشت: با توجه به نزدیکی آغاز سال جدید و افزایش تب و تاب بازار شب عید، تشدید نظارت بر بازار و برخورد قاطع با متخلفین و کنش‌گران اقتصادی در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار دارد.
 
وی تصریح کرد: در توزیع گوشت‌های سهمیه‌ای تخلفی رخ داد که برخی واحدهای قصابی گوشت‌های تنظیم بازار را خریداری می‌کردند و به نرخ آزاد به فروش می‌رساندند که طی نظارت‌های اداره تعزیرات ۲۳۰۰ کیلوگرم از این گوشت‌ها کشف و در همان محل به نرخ دولتی توزیع شد و واحد صنفی مربوطه جریمه شد.
 
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس خاطرنشان کرد: در ۳ ماهه پایانی سال و در راستای نظارت بر اصناف یک واحد صنفی نانوایی در قدس پلمب شد.
 
حبیبی بیان داشت: در حوزه کالا و خدمات یا شکایات مردمی و غیره اعم از صنفی، غیرصنفی تعداد ۱۴۸۵ فقره پرونده در سال ۹۷ تشکیل شد که به تعداد ۱۳۵۶ فقره از آن مورد رسیدگی قرار گرفت و حکم نهایی صادر شد که در حال حاضر مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های متشکله ۱۰ روز کاری می‌باشد و هدف قانون گذار نیز رسیدگی در کوتاهترین زمان با دقت کامل است.
 
وی ادامه داد: برای تداوم نظارت بر بازار و عدم سوءاستفاده در روزهای اولیه سال و تعطیلات عید نوروز واحدهای گشت اداره تعزیرات بر اصناف سطح شهر نظارت خواهند داشت.
 
 
منبع: فارس