هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 خرداد 1398
ساعت 14:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 17:46 2019-3-15 17:46:23
شناسه خبر : 310966
رییس سازمان غذا و دارو گفت: نمایشگاه ایران کازمتیکا مشوق استفاده از فرآورده های اصیل ایرانی است.
 مهدی پیر صالحی بعدازظهر امروز در آیین افتتاح نمایشگاه ایران کازمتیکا اظهار کرد: در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی تولیدکنندگان بسیار خوب و قوی و همچنین برند های شناخته شده در سطح ملی و منطقه ای داریم، اما با این وجود حجم بازار آرایشی و بهداشتی می تواند بازار خوبی را برای تولید کنندگان ما به وجود آورد در حالی که شاهد ارائه حجم گسترده‌ای از محصولات قاچاق  و تقلبی هم هستیم.
 
وی افزود : به همین دلیل برای ترویج و تشویق تولیدکنندگان و بیش از آن تشویق مصرف کنندگان برای استفاده از فرآورده های اصیل؛ نمایشگاه بین‌المللی ایران کازمتیکا را در منطقه آزاد اروند برگزار می‌کنیم .
 
معاون وزیر بهداشت با اشاره به این موضوع که منطقه آزاد اروند موقعیتی را به وجود می‌آورد که همسایگان مرزی راحتر به منطقه تردد داشته باشند بیان کرد: این موقعیت و برگزاری نمایشگاه موجب توسعه بازارهای صادراتی ما هم می شود چرا که باور داریم توان تولیدی ما از مصرف داخلی بسیار بیشتر است و تولید کنندگان  با حضور در نمایشگاه ایران کازمیتا و دیگر نمایشگاه های منطقه می توانند به بازارهای صادراتی بیشتر موقعیت سازی و مشتریان گسترده بیاندیشند.
 
وی گفت: در آستانه برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران کازمتیکا که در آن تنها محصولات تایید شده و استاندارد مورد عرضه قرار می‌گیرند توصیه ما به مردم استفاده از محصولات وارداتی و تولیدی است  که حتما لیبل‌های اصالت را داشته باشند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس نمایشگاه کازمتیکا در وسعت ۱۰۰۰ متر و شامل ۵۰ قرفه از برندهای مختلف محصولات آرایشی و بهداشتی داخلی و خارجی  است که  از ۲۴ تا ۲۸ اسفند آماده استقبال از بازدید کنندگان  می باشد.
 
 
منبع: فارس