هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 خرداد 1398
ساعت 14:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 17:23 2019-3-15 17:23:20
شناسه خبر : 310957
امام جمعه شهرستان کوثر بر لزوم ساده برگزار شدن عید و حمایت از محرومان در این ایام، گفت: موسسات خیریه در گیوی در آستانه عید کارهای بزرگی در حمایت از محرومان انجام داده‌اند.
 حجت الاسلام عسگر بیگی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان کوثر ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز بر ساده برگزار شدن این روزها و حمایت از محرومان در آستانه عید اظهار کرد: موسسات خیریه در گیوی از جمله موسسه الزهرا کارهای بزرگی در حمایت از تحصیل کودکان و نوجوانان انجام داده که در آستانه عید نوروز نیز اقدام به توزیع پوشاک به ارزش 600 میلیون ریال کرده‌ است.
 
وی در ادامه با تبریک ولادت مولود کعبه و روز پدر بر تمامی پدران و تأکید بر تجلیل از پدران شهدا گفت: پدران شهدا الگوی جامعه ایرانی ما هستند که فداکاری آنها در تقدیم فرزندان خود هرگز از اذهان مردم پاک نمی‌شود.
 
امام جمعه شهرستان کوثر در ادامه با اشاره به اهدای مدال ذوالفقار توسط مقام معظم رهبری از طرف مردم ایران به سردار قاسم سلیمانی افزود: رشادت‌های رزمندگان ایرانی در حراست از کیان کشور در مقابل داعشیان ستودنی است.
 
امام جمعه کوثر بیان داشت: فداکاری جوانان ایرانی در جلوگیری از نفوذ دشمنان به کشور و جلوگیری از افروختن آتش جنگ در داخل ایران هرگز فراموش نمی‌شود.
 
منبع: فارس