هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 خرداد 1398
ساعت 14:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 16:59 2019-3-15 16:59:39
شناسه خبر : 310946
امام جمعه جیرفت گفت: گرانی‌ها یک‌سوم از درآمد مردم را به سرقت برده است، باید برای اینها فکری کرد و تدبیری اندیشید.
حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر در خطبه‌های نماز جمعه‌ ظهر امروز با اشاره به اینکه مهمترین تفاوت بین تفکر انقلابی و لیبرال در مسئله توحید و شرک است، اظهار داشت: در مدیریت دوران دفاع مقدس، مهمترین رکن، توحید بود.
 
وی بیان داشت: اعتقاد به توحید بود که رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، دست و پا می‌دادند، اما ایمان‌شان را حفظ می‌کردند، در مقابل تفکر انقلابی، مدل تفکر لیبرال وجود دارد، کسانی که اعتمادشان به کدخدای پوشالی و مجازی است.
 
امام جمعه جیرفت افزود: در تفکر لیبرال، افراد به جای اعتماد به خدا به کدخدا اعتماد دارند و این مصداق شرک سیاسی است، زیرا این افراد هم رضایت امام زمان (عج) و جریان انقلابی را خواسته و هم دنبال رضایت آمریکا و جریان ضد انقلابی هستند.
 
وی عنوان داشت: انسان‌های موحد، مدیریت عملگرا دارند تا جایی که به مرکز فرماندهی کنترل پهبادهای ارتش آمریکا نفوذ کرده و اطلاعات به دست آمده را در اختیار حشدالشعبی گذاشته تا جریان انقلابی پیروز شود.
 
سعادت‌فر ادامه داد: در مدل مدیریت غربگرا، نهایت اقدام در مقابل دشمن در توئیت، ایمیل و پرتاب خودکار به سمت دشمن خلاصه می‌شود.
 
وی با اشاره به سخنان یکی از مسؤولان تراز اول کشور مبنی بر اینکه چند روز قبل گفت که رئیس جمهور فرانسه به همراه پنج کشور دیگر قصد حمله به ایران را داشتند، اما در انتخابات ۱۳۹۲ این جنگ به تاخیر انداخته شد، خاطرنشان کرد: در اولین نکته باید به رئیس جمهور فرانسه و متحدانش گفت، شما جمهوری اسلامی ایران را نشناختید، رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان فرمودند که سایه جنگ را حضور مردم از سر کشور برداشته است.
 
وی ادامه داد: اگر اروپایی‌ها و آمریکا به خاطر انتخاب یک نفر دست از جنگ برای براندازی نظام جمهوری اسلامی برداشته‌اند، سوال اساسی مطرح می‌شود که آیا مسلمان، مومن، دوست و انقلابی شدند یا اینکه آنها طمع کردند که بدون جنگ، می‌توانند از طریق تفاهم‌نامه، قرارداد و لبخند در جمهوری اسلامی ایران نفوذ کنند.
 
سعادت‌فر ابراز داشت: سایه جنگ را نیروهای مخلص، مردم و شهدا برداشتند و خوب است برخی آقایون به فکر مردمی باشند که توان خرید گوشت ۱۰۰ هزار تومانی و پراید ۵۰ میلیون تومانی ندارند.
 
امام جمعه جیرفت گفت: امروز با این گرانی‌ها حدود یک‌سوم از درآمد مردم به سرقت رفته است، باید برای اینها فکری کرد و تدبیر اندیشید.
 
سعادت‌فر در مورد فیلترینگ فضای مجازی گفت: همانگونه که برای مرزبانی از خاک کشور تلاش می‌کنیم لازم است برای مرزبانی از فضای فرهنگی کشور نیز تلاش کرد.
 
وی ادامه داد: امروز دشمنان از یک طرف و پیاده‌نظام‌های داخلی آنها از سوی دیگر به دنبال فشار اقتصادی به آحاد مردم هستند تا مردم به قراردادهای ننگین FATF تن بدهند.
 
سعادت‌فر ابراز داشت: این فشار برای بدبینی مردم به نظام بوده تا از مبارزه در مرزهای مبارزه با صهیونیسم دست بردارند‌، سفر اخیر رئیس جمهور ایران به کشور عراق که نتیجه مدیریت انقلابی بود، بهترین پاسخ به آمریکایی بود که ترامپ ذلیلانه به عراق می‌رود.
 
رهبری با اهدای نشان افتخار ذوالفقار به سردار قاسم سلیمانی در ایام سفر رئیس جمهور به عراق از این مدیر مجاهد انقلابی تشکر و قدردانی کردند.
 
منبع: فارس