هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 5 خرداد 1398
ساعت 11:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 16:57 2019-3-15 16:57:20
شناسه خبر : 310944
امام جمعه سرخ‌رود گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حداقل نیازهای زندگی را خانواده‌ها نمی‌توانند بخرند ما مسؤولان انقلابی و جهادی می‌خواهیم که مشکلات کشور را حل کنند.
 حجت‌الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود اظهار کرد: مردم در حال خرید گوشت یخ زده برزیلی با کارت ملی هستند برای اینکه شب عید خود را بتوانند امسال آبرومندانه بگذرانند دیده می‌شود بعضی از مسؤولان کشور با آجیل 200 هزار تومانی و میوه‌های لاکچری برای افتتاح یک تصفیه‌خانه در پایتخت مهمانان دولتی را پذیرایی می‌کنند.
 
وی افزود: آیا در زمان مشکلات مردم نباید مسؤولان مراعات حال مردم را بکنند حداقل در رسانه‌ها اینها را پخش نکنند.
 
موسوی آملی درخصوص سفر ریاست جمهور به عراق خاطرنشان کرد: از یک طرف دیده می‌شود رئیس جمهور مهم‌ترین سفر استراتژیک و اقتصادی با دولت دوست عراق را شروع می‌کند که یکی از مشاورین مسؤولان ارشد کشور توئیت تفرقه‌افکنانه می‌زند و فضای همدلی بین ملت و دولت ایران با دولت و ملت عراق را نشانه می‌رود همان چیزی که بدخواهان نظام یعنی آمریکا و غرب و صهیونیزم و آل سعود یهودی دامن می‌زند.
 
این مسؤول یادآور شد: راستی مسؤولانی که این گونه خیانت می‌کنند یه مشت دیوانه هستند و اِلّا هیچ عاقلی با خون شهدا در نمی‌افتد از آن طرف دیده می‌شود در قوه تقنین کشور که باید مدافع حقوق مردم باشد بعضی نمایندگان مجلس التزام عملی به ولایت فقیه ندارند و دفاع از جریان فتنه که مسبب این بدبختی‌های جامعه اسلامی هستند را در صحن مجلس سر می‌دهد این عمل برخی از نمایندگان یعنی عدم التزام به ولایت فقیه و خروج از ولایت است.
 
امام جمعه سرخ‌رود عنوان کرد: لعنت خدا بر فتنه‌گر و آنهایی که طرفدار فتنه‌گران هستند و جلوی نفوذی‌ها را بگیرید نفوذی‌هایی که مامور بدبین کردن مردم به نظام هستند و کل دستاوردهای چهل ساله نظام را با انگشت اتهام می‌بینند.
 
موسوی با توجه به شرایط این روزهای مردم در کشور،تصریح کرد: در این پایان سال مراعات حال محرومان وظیفه مسلمانی ما است لطفاً انصاف داشته باشید سازمان حمایت کُلاً به خواب رفته است هیچ نظارتی به بازار نیست اغلب کالاها بین دو الی پنج برابر افزایش یافته است با توجه به شرایط اقتصادی حداقل نیازهای زندگی را خانواده‌ها نمی‌توانند بخرند ما مسؤولان انقلابی و جهادی می‌خواهیم که مشکلات کشور را حل کنند نه مدیران تکنو کرات، اشرافی، نجومی بگیر، رانت خوار و متکبر و بی اعتنا به مردم عزیز را به سخره گرفتند و عزت ملت رو خرد می‌کنند.
 
وی در ادامه بیان کرد: چرا قیمت گوشت و اقلام مصرفی را قیمت گذاری نمی‌کنید که برای دریافت گوشت مردم ما مجبور می‌شوند در حد وام چند میلیونی مدارک ارائه بدهند و جلوی برخی مدیران بی کفایت و خائن را که وضعیت کشور را به اینجا رساندند را نمی‌شود گرفت آیا کار مشکلی است این مدیران فاسد و فتنه‌گر را خلع کنند.
 
امام جمعه سرخ‌رود تاکید کرد: در موضوعات فرهنگی تبلیغات جنسی توسط مراکزی ساخته می‌شود که دارای مجوز فرهنگی از سوی وزارتخانه‌های دولت می‌باشند در موضوعات سیاسی و دیپلماسی پس از 9 ماه وقت کشی در مذاکره با اروپا آب پاکی را روی دست ملت ایران ریختند و وزیر سوپر میلیاردر مستعفی دولت روحانی در جواب یکی از دانشجوها می‌گوید تلاش ما در حوزه اروپا اقتصادی نبود بلکه سیاسی است.
 
موسوی آملی در پایان گفت: طبق فرمایش حضرت آقا در درس خارج 12 اسفند خیلی از مشکلات داخل کشور ما ناشی از نبود صفت راستگویی است یعنی شما حرفی را که می‌زنید مطابق با واقع باشد همه مسؤولان سعی کنند حرف راست بر زبان جاری کنند با مردم با خدعه و فریب و دورویی برخورد نکنید صدق در عمل داشته باشید نه مثل شبکه‌های مجازی دروغ، خلاف و تهمت همه چیز را در بر گرفته است مسؤولان اگر تابع رهبری باشند همه مشکلات کشور حل خواهد شد.
 
 
منبع: فارس