هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 5 خرداد 1398
ساعت 10:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 16:42 2019-3-15 16:42:20
شناسه خبر : 310941
امام جمعه موقت دیشموک گفت: مسؤولان وظیفه سنگین خود را در برابر طبقات محروم و مردم انجام دهند و با فرهنگ جهادی و بدون چشمداشت وظایف خودشان را انجام دهند و کاسبان با انصاف و چهره های تاثیرگذار وارد عمل شوند و مشکلات مردم را در ایام عید برطرف و کام آنان را شیرین کنند.
 خطبه‌های نماز جمعه شهر دیشموک به امامت حجت‌الاسلام ابراهیم طاوسیان امام جمعه موقت در مسجد صاحب‌الزمان(عج) این شهر اقامه شد.
 
در ابتدای خطبه دوم طاوسیان ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی در رابطه با اعطای نشان ذوالفقار به فرمانده سپاه قدس گفت: اعطای بالاترین نشان افتخار نیروهای مسلح به فرمانده دلیر سپاه قدس و دعا برای مرگ همراه با شهادت برای ایشان نشان از آگاهانه بودن مرگ عزتمندانه شهداست.
 
وی افزود: دریافت نشان ذوالفقار دارای چند ویژگی برجسته است که یکی نشانه رضایت ولی فقیه زمان از مجاهدت‌های مجاهدان راه خداست و دیگری تقدیر فرمانده از سربازی که نابودی داعش را ماه‌ها قبل از نابودی داعش اعلام کرده بود؛ که به پاسداشت از همه مجاهدان جبهه مقاومت به ایشان اعطا گردید.
 
خطیب موقت دیشموک در رابطه با سفر اخیر رئیس جمهور و استقبال بسیار خوب مردم و مسؤولان عراق از وی گفت: سفر مقامات کشور به کشور دوست و برادر  در برابر سفر ترامپ به کشور عراق به صورت مخفیانه ناشی از عزت ایران و اقتدار نیروهای نظامی و نظام اسلامی در دل های مردم عراق و اعتماد دولت مردان عراقی به کشور ایران است.
 
حجت‌الاسلام طاوسیان ضمن تبریک فرا رسیدن پیشاپیش روز پدر و شروع چهل ساله دوم انقلاب همزمان با ولادت امام علی(ع) می‌تواند سرآغاز تاسی گرفتن به عدالت و عدالت محوری برای ما و نظام ما باشد که تمامی بشیریت دلبسته معنویت و عدالت هستند.
 
طاوسیان با اشاره به مشکلات معیشتی مردم و ضرورت ایجاد عیدی سرشار از راحتی و فراغت بال در سال جدید شمسی برای توده های متوسط جامعه گفت: باید مسؤولان وظیفه سنگین خود را در برابر طبقات محروم و مردم انجام دهند و با فرهنگ جهادی و بدون چشمداشت وظایف خودشان را انجام دهند و کاسبان با انصاف و چهره های تاثیرگذار وارد عمل شوند و مشکلات مردم را در ایام عید برطرف و کام آنان را شیرین کنند.
 
 
منبع: فارس