هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 5 خرداد 1398
ساعت 10:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 16:37 2019-3-15 16:37:22
شناسه خبر : 310940
امام‌جمعه رضوانشهر با اشاره به نقش مؤثر اقتصاد مقاومتی گفت: لازمه موفقیت امروز کشور در جنگ اقتصادی تکیه‌بر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
 حجت‌الاسلام‌والمسلمین لطف‌الله عبدالهی ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه رضوانشهر با اشاره به جنگ اقتصادی از سوی دشمنان انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمنان نظام اسلامی با تمام توان خود اقتصاد ایران را مورد هدف قرار داده‌اند.
 
وی با بیان اینکه پیروزی در جنگ اقتصادی  بر دشمنان انقلاب اسلامی میسر است همه مسؤولین با تکیه‌بر منابع داخلی تلاش کنند افزود: هیچ بن‌بستی در مقابل تهدیدهای دشمنان وجود ندارد و با تکیه‌بر منابع داخلی و اقتصاد مقاومتی می‌توان با دشمنان مقابله کرد.
 
امام‌جمعه رضوانشهر با تأکید بر اینکه تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور این است که مسؤولین در مسیر اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است گام بردارند گفت: دستاوردهای موفق کشور به‌واسطه استفاده از توان داخلی و اقتصاد مقاومتی است.
 
عبداللهی با اذعان به اینکه دولتمردان سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را بیش‌ازپیش جدی بگیرند بیان کرد: لازمه موفقیت امروز کشور در جنگ اقتصادی تکیه‌بر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
 
امام‌جمعه رضوانشهر با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها به اقتصاد مقاومتی تأکید کردند گفت: مسئولین باید گفته‌های مقام معظم رهبری را  باجان و دل قبول کنند و باور اقتصاد مقاومتی را قبول کنند و چشم به بیگانگان نداشته باشند.
 
 در پایان نماز جمعه از کارآفرینان نمونه شهرستان تجلیل شد.
 
 
منبع: فارس