هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 5 خرداد 1398
ساعت 10:42
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 16:22 2019-3-15 16:22:45
شناسه خبر : 310930
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به استقبال از رئیس جمهور در سفر به عراق، گفت: امریکا به عنوان دزد ثروت‌های منطقه مجبور به سفر با چراغ خاموش در عراق است.
 حجت‌الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه ماه رجب، ماه توبه و بازگشت به سوی خدا است، اظهار کرد: تا انسان سرمایه معنوی و عروج روحانی و پیوند با پروردگار به دست آورد که ایمان عقل درونی است و با بدست آوردن آن به تقوا می‌رسد.
 
وی با بیان اینکه کسانی که اختلاس می‌کنند و یا حجابشان را بر‌می‌دارند بیانگر آن است که آنها هیچگاه مؤمن نبودند و شهادتین نا‌حق گفتند، افزود: جامعه مؤمن هیچگاه ناامید نمی‌شود.
 
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه امریکا از ابتدا ما را تحریم کرده بود و در سال جدید امیدواریم رشته‌هایشان پنبه شود، خاطر‌نشان کرد: سالروز تبدیل تاریخ به شاهنشاهی از دلایل سقوط حکومت پهلوی بود و فقهای شیعه اهل براندازی نیستند مگر آنکه اصل اسلام در حال از بین‌رفتن باشد.
 
وی اظهار کرد: سه روز اعتکاف، روز‌های تمرین تقوا است و برای غنی‌سازی و تقویت روحی باید تلاش شود.
 
قربانی به استقبال مراجع و مسؤولان از رئیس جمهور در عراق اشاره کرد و با بیان اینکه رئیس جمهور امریکا با چراغ خاموش به عراق رفت و بعد از پایان سفر آن را اعلام کردند و چشم وزیر خارجه امریکا کور باشد که با تروریست‌هایی مانند منافقین و اپوزیسیون همکاری می‌کند که تاریخ مصرف آنها گذشته است و اگر رهبر معظم انقلاب اسلامی به عراق یا سفر حج اقدام کنند، خاورمیانه به احترام ایشان به پا می‌خیزند.
 
قربانی با بیان اینکه امریکا دزد ثروت‌های منطقه است و دزد‌ها در تاریکی حرکت می‌کنند و ما برادر عراق هستیم، گفت: اقتدار ایران در خاورمیانه بالاتر از افکار امریکا است و خاورمیانه خانه ما و ایران افتخار منطقه است.
 
 
منبع: فارس