هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 5 خرداد 1398
ساعت 10:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 16:02 2019-3-15 16:02:01
شناسه خبر : 310924
امام جمعه موقت سقز تاکید کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت به همراه مجمع امور صنفی بر بازار کنترل داشته باشند و کسانی که در گرانی‌ها دست دارند را شناسایی و به مراجع قانونی معرفی کنند.
ماموستا ملاانور آدمی در خطبه‌های امروز جمعه سقز با اشاره به اینکه امروز وضعیت اقتصادی مردم به شدت پایین آمده است، از مسوولان شهرستان به ویژه از فرمانداری خواست این مسئله را در دستور کار خود قرار دهند.
 
امام جمعه موقت سقز در ادامه افزود: باید اداره صنعت، معدن و تجارت به همراه مجمع امور صنفی بر بازار کنترل داشته باشند و کسانی که در گرانی‌ها دست دارند را شناسایی و به مراجع قانونی معرفی کنند.
 
وی ادامه داد: همه به این مسئله واقف هستند که گرانی‌های اخیر همه زیر سر دشمنان این ملت است اما باید هوشیارانه با این مسئله برخورد کرد و اخلاگران را شناسایی و طبق قانون با آنها برخورد کرد.
 
وی در ادامه خطبه‌های نماز گفت: متاسفانه در شهر سقز افرادی هستند که خارج از شهرستان اقدام به تکدی‌گری می‌کنند لذا مسوولان برای برخورد با گدانماها تدبیری اندیشه کنند.
 
ماموستا آدمی در ادامه به پایان سال جاری که چند روزی مانده است اشاره کرد و افزود: باید خانواده‌ها فرزندان خود را با عواقب ترقه‌بازی و آتش‌بازی که ممکن است برای آنان خطرآفرین باشد آشنا کنند و از آنان بخواهند در چهارشنبه آخر سال و نوروز از وسایل استاندارد برای شادی استفاده کنند و از کارهای خطرآفرین خودداری نمایند.
 
وی با بیان اینکه در دین اسلام به صدقه و مهمانی اشاره شده است، از عموم مردم خواست در این سال جدید افراد بی‌بضاعت را فراموش نکنند و آنان را در شادی خود سهیم کنند.
 
ماموستا آدمی سپس با بیان اینکه نو شدن سال نشان از قدرت خداوند دارد، از عموم مردم مسلمان خواست در این آستانه سال جدید برای سرفرازی کشور خود و فراهم شدن زندگی آسوده همراه با کسب و کار به پیش خداوند قادر و توانا دعا کنند.
 
نماز جمعه شهر صاحب هم برگزار شد
 
ماموستا ملاغفور مصونی امام جمعه موقت شهر صاحب هم با حمد و ستایش پروردگار یکتا، از عموم مردم خواست در آستانه سال جدید ضمن ضمن به جای آوردن صله رحم، از عموم مردم مسلمان درخواست کرد افراد بی‌بضاعت جامعه را فراموش نکنند.
 
منبع: فارس