هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 خرداد 1398
ساعت 14:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 15:59 2019-3-15 15:59:14
شناسه خبر : 310921
امام جمعه شهرستان مهران گفت: حضور رئیس جمهور کشورمان با عزت و احترام در عراق، نتیجه تفکر مقاومت و مجاهدت‌های مدافعان حرم و جوانانی است که در مصاف با دشمنان خون پاکشان ریخته شده است.
 حجت ااسلام والمسلمین سید عبدالله امینی امام جمعه شهرستان مهران امروز در خطبه‌های پیش از نماز جمعه گفت: امروز اگر رئیس جمهور آمریکا در پنهانی و شبانه آن هم در یک پادگان نظامی با ترس سفر می‌کند و مورد تحقیر مقامات عراقی قرار می‌گیرد، ولی رئیس جمهور کشورمان با عزت و احترام به کشور عراق می‌رود؛ نتیجه تفکر مقاومت و مجاهدت‌های مدافعان حرم و جوانانی است که در مصاف با دشمنان خون پاکشان ریخته شده است.
 
وی افزود: مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده‌اند که نیروهای حزب اللهی و انقلابی نباید حذف شوند؛ بلکه برعکس نیروهایی که اعتقاد به فرهنگ مقاومت ندارند نیروهایی که دل داده به دشمن هستند باید سریعا از مناصب مهم حذف شوند.
 
امام جمعه شهرستان مهران اذعان کرد: اقتصاد مقاومتی همانطور که از اسمش پیداست باید در درون آن مقوله مقاومت، جدی و شفاف باشد.
 
امینی ادامه داد: روز پدر و روز مرد به این معنا نیست که مردی یا پدری به این افتخار کند که از نظر جنس، مرد است؛ بلکه به این معناست انسان که به دنبال این باشد که کمالات علوی مانند ایمان، معرفت، شجاعت، عفت، جوانمردی، دلسوزی، تربیت صحیح فرزند و سایر کمالات را در خود تحقق ببخشد.
 
 
منبع: فارس