هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 خرداد 1398
ساعت 14:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 15:21 2019-3-15 15:21:07
شناسه خبر : 310911
امام‌جمعه رودسر با بیان اینکه آقایان مسؤولین نباید مشکلات جامعه را به برجام اروپایی گره بزنند گفت: همان‌طور که برجام آمریکایی نتیجه‌ای نداد مسؤولین ما به برجام اروپایی دلخوش نباشند.
 حجت‌الاسلام تقی روحانی در آئین خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه شهرستان رودسر با اشاره به مشکلات معیشتی مردم اظهار کرد: مسؤولین سه قوه با وحدت، همدلی و انسجام ملی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اهتمام جدی داشته باشند.
 
وی خطاب به مسؤولین که به وعده‌های خود عمل کنید افزود: ملت ایران درصحنه‌های مختلف همیشه ثابت کردند که پای نظام، آرمان‌های انقلاب و امام (ره) ایستاده‌اند بنابراین شایسته است تا دولتمردان برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم جدی‌تر وارد عمل شوند.
 
امام‌جمعه رودسر با بیان اینکه آقایان مسؤولین نباید مشکلات جامعه را به برجام اروپایی گره بزنند تصریح کرد: همان‌طور که برجام آمریکایی نتیجه‌ای نداد مسؤولین ما به برجام اروپایی دلخوش نباشند و اگر بخواهند کاری کنند شروطی برای ملت ما قرار می‌دهند که با امنیت و مصالح نظام ما مغایرت 100 درصدی خواهد داشت و مردم ما ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب را رها نخواهند کرد.
 
وی با اشاره به‌قرار گرفتن در آستانه چهارشنبه‌سوری و سال نو بیان کرد: خانواده‌ها هشدار پلیس را در زمینه چهارشنبه‌سوری جدی بگیرند و مراقبت و مواظبت لازم را داشته باشند تا فرزندانشان دچار حادثه تلخی نشوند هرچند که چهارشنبه‌سوری یک خرافات محض بوده و مربوط به ما شیعیان نمی‌شود.
 
روحانی با تبریک به انتصاب فرماندار جدید شهرستان رودسر افزود: امیدوارم با همدلی و هم‌افزایی بیشتر مسؤولین شهرستان شاهد پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر رودسر باشیم.
 
 
منبع: فارس