هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 2 خرداد 1398
ساعت 14:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 اسفند 1397 ساعت 14:18 2019-3-15 14:18:42
شناسه خبر : 310895
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: ملاقات سران فتنه توسط برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی موضوعی بس تعجب برانگیز است و انجام چنین عملی جای تأسف دارد چرا که مملکت و نظام را به ورطه سقوط کشانده بودند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید مهدی قریشی ظهر امروز در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات اظهار داشت: صله ارحام در ایام میمون نوروز باید به گفته‌های صدر اسلام عمل کرد و با عمل به این مهم بتوان سبب خشنودی آشنایان و اقوام شد.

 

وی با اشاره به رعایت عفاف و حجاب خاطر نشان کرد: در موضوع دید و بازدیدهای نوروز باید به مسائل شعری بیش از پیش توجه کرد و در مباحث خانوادگی باید حدود شرعی رعایت شود و به گونه‌ای نباشد که با زیاده روی مجالس شادی را به مجالس معصیت تبدیل کرد.

 

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به ایام اعتکاف افزود: علی‌رغم این که این مهم با ایام نوروز متقارن است باید تلاش کنیم تا از این سه روز به خوبی استفاده کرده و روزه خود را بجای آوریم و در غیر این صورت به جای روزه گرفتن صدقه پرداخت کنیم تا ثواب الهی را از آن خود کنیم.

 

وی با اشاره به اعطای نشان ذوالفقار به سردار سلیمانی تصریح کرد: این نشان بالاترین نشان در بین نظامی‌های کشورمان است که تاکنون به کسی اعطا نشده و داشتن چنین شخصیت‌هایی در کشورمان در نوع خود افتخار بوده و الگویی برای تمام آزاد مردان جهان است.

 

امام جمعه ارومیه با اشاره به سفر ریاست جمهوری به کشور عراق گفت: حضور آقای روحانی در این کشور که با استقبال پر شور همراه بود سبب سربلندی مملکت ماست و این موضوع را می‌توان با سفر چند ساعته ترامپ در این کشور اشاره کرد که هزینه 7 تریلیون دلاری برای نابودی چنین موضوعی را به دنبال دارد.

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در این مورد که فتنه سال 88 خط قرمز ماست یادآور شد: ملاقات سران فتنه توسط برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی موضوعی بس تعجب برانگیز است و انجام چنین عملی جای تأسف دارد چرا که مملکت و نظام را به ورطه سقوط کشانده بودند.

 

قریشی تأکید کرد: مردم نباید به نمایندگانی که چنین عملی را انجام داده‌اند رأی دهند و در انتخاباتی که در پیش رو است باید بیشتر از پیش چنین افرادی را مورد توجه قرار داد.

 

وی با اشاره به این که خداوند متعال در همه حال پشتیبان ملت ایران اسلامی است عنوان کرد: در آینده نه چندان دور دشمنان در مقابل ما زانو خواهند زد و این موضوع قدرت ایران اسلامی را بیش از پیش به همگان نشان خواهد داد.