هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 23 شهريور 1398
ساعت 23:35
به روز شده در :
پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت 12:50 2019-3-14 12:50:02
شناسه خبر : 310717
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه رسانه‌ها، همسنگران و مدافعان دلسوز انقلاب اسلامی هستند، گفت: انقلاب اسلامی ایران به عنوان بزرگترین و مردمی‌ترین انقلاب در جهان است و هیچ ملتی در جهان نتوانست همانند ایران چهلمین انقلاب را در کشورش جشن بگیرد.
حجت‌الاسلام نورالله ولی‌نژاد پیش از ظهر امروز در مراسم اختتامیه چله انقلاب اسلامی که در هتل جهانگردی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یکی از بزرگترین و مردمی‌ترین انقلاب در جهان است و ملت شریف ایران به مدت چهل سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن گرفتند و همواره از صیانت انقلابشان دفاع کردند.
وی تصریح کرد: بسیاری از کشورها نظیر مصر و لیبی نتوانستند آرمان‌های خودشان را به منصه ظهور برسانند اما انقلاب اسلامی ایران توانست جشن چهلمین انقلاب خودش را در کشور برگزار کند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان ابراز کرد: براساس بیانات مقام معظم رهبری که در گام دوم فرمودند انقلاب اسلامی ایران از صفر کار خود را آغاز کرد و در ابتدا همه چیز بر علیه انقلاب اسلامی ایران بود و هیچ تجربه‌ای برای ما وجود نداشت اما توانستیم با کارآمدی جوانان انقلابی به پیروزی شکوهمندی برسیم.
ولی‌نژاد با بیان اینکه اصحاب رسانه به عنوان همسنگران، مدافعان و دلسوزان انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه گلستان در طول سال توانستند اخبار را زنده و به لحظه در اختیار مردم قرار دهند و تبادل اخبار به خوبی از سوی رسانه‌ها صورت گرفت.
وی نقش رسانه‌ها را حائز اهمیت برشمرد و اظهار کرد: رسانه های معاند همواره در تلاش هستند و بی رحمانه به مقدسات، ارزش‌ها و انقلاب اسلامی ایران هجوم آوردند که طبیعتا اهالی رسانه به عنوان افسران فرهنگی جنگ نرم در این میدان همواره خوش درخشیدند.
 
 
منبع: فارس