هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 13 بهمن 1398
ساعت 09:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 23 اسفند 1397 ساعت 11:47
پنجشنبه 23 اسفند 1397 11:41 ساعت
2019-3-14 11:47:00
شناسه خبر : 310677
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تاکید کرد: رعایت ارزش‌های اسلام و انقلاب در جشن‌های نوروزی الزامی است و باید برنامه‌های شادی‌بخش این ایام با حفظ ارزش‌ها باشد.
محمود الله‌مرادی ظهر امروز در نشست خبری که با حضور خبرنگاران رسانه‌ها در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: امروز مردم مسائل و مشکلاتی دارند که باید مسوولان تلاش کنند و ثابت کنند که نوکر مردم هستند.
 
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با عنوان این مطلب که عده‌ای به جای کمک به مردم و رفع مشکلات مردم، تبلیغات انتخاباتی برای سال آینده را شروع کرده‌اند، گفت: به این چنین افراد مسوول توصیه می‌کنیم که به جای شوهای انتخاباتی، همت خود را برای برطرف کردن مشکلات مردم بگذارند.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما از شادی و برنامه‌های شادی‌بخش حمایت می‌کنیم مشروط بر اینکه ارزش‌های اسلام و انقلاب رعایت شود.
 
وی گفت: اما در صورتی که در برنامه‌ای ارزش‌ها زیرسوال برود و نمادهای ضدانقلاب نمایان باشد ستاد امر به معروف و نهی از منکر در برابر آنها خواهد ایستاد ضمن اینکه مسوولانی که زمینه را برای چنین فصایی فراهم کنند مورد بازخواست قرار می‌گیرند.
 
 
منبع: فارس