هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398
ساعت 22:10
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 اسفند 1397 ساعت 12:32 2019-3-12 12:32:14
شناسه خبر : 310355
رئیس دفتر سیاسی جمعیت عمل اسلامی بحرین با بیان اینکه "دبیرکل نُجَباء همواره خاری در چشم آمریکا و همپیمانان غربی ـ عربی اش خواهد ماند"، به نقش این جنبش و دیگر گروه‌های مقاومت در شکست توطئه‌های آمریکا، اسرائیل و انگلیس اشاره کرد.
رئیس دفتر سیاسی جمعیت عمل اسلامی بحرین با بیان اینکه "دبیرکل نُجَباء همواره خاری در چشم آمریکا و همپیمانان غربی ـ عربی اش خواهد ماند"، به نقش این جنبش و دیگر گروه‌های مقاومت در شکست توطئه‌های آمریکا، اسرائیل و انگلیس اشاره کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم،«راشد الراشد» رئیس دفتر سیاسی جمعیت عمل اسلامی بحرین در پی قرار گرفتن مقاومت اسلامی نُجَباء و دبیرکل آن «شیخ اکرم الکعبی» در فهرست تروریستی SDN توسط آمریکا، اظهار داشت: این امر نشان افتخار و شرافتی برای کسانی است که با تروریسم، استکبار جهانی و مزدوران آن ـ در رأس آن‌ها رژیم‌های قبیله‌ای عقب‌مانده و مستبد و گروه‌های تروریستی، تکفیری و وهابی ـ جنگیده‌اند.
 
دکتر «راشد الراشد» با بیان اینکه «آمریکا آخرین دولتی است که حق سخن گفتن درباره تروریسم را دارد» تصریح کرد: این کشور امپراتوری خود را بر میلیون‌ها جمجمه از ملت‌های جهان و سرقت ثروت آنان به زور اسلحه، هیمنه و سیطره بنا نهاده است.
 
وی افزود: واشنگتن هنوز شیوه استکباری خود که مبتنی بر پشتیبانی از دولت‌ها و گروهک‌های جانی علیه بشریت است را ادامه می‌دهد. مواضع مفتضحانه آمریکا در خصوص قتل‌عام‌هایی که صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان مرتکب می‌شوند؛ تنها یک مورد از مصادیق رقص آنان بر اجساد قربانیان و خون بیگناهان است.
 
این رهبر انقلابی بحرین، نُجَباء را جنبشی مقاوم و شریف توصیف کرد و گفت: رزمندگان این جنبش در کنار سایر گروه‌های مقاومت عراق برای اخراج اشغالگران آمریکایی، انگلیسی و غربی جنگیده‌اند؛ بنابراین عجیب نیست که ایالات متحده آنان را هدف قرار دهد.
 
الراشد ادامه داد: نُجَباء به رهبری شیخ اکرم الکعبی ضد تروریسم وهابی و داعش که از سوی واشنگتن حمایت و پشتیبانی می‌شود در عراق و سوریه جنگیده و نقشه‌ها و توطئه‌های آمریکا، اسرائیل، انگلیس و سایر رژیم‌های استعماری غرب در ایجاد خاورمیانه جدید ـ که پس از پایان عمر معاهده سایکس‌پیکو برای تقسیم هرچه بیشتر کشورهای منطقه طراحی شده بود ـ را به شکست کشانده است.
 
وی در پایان ضمن اعلام حمایت همه‌جانبه مقاومت بحرین از نُجَباء و شیخ اکرم الکعبی، خاطرنشان کرد: همگان بدانند که این جنبش و دبیرکل آن همواره خاری در چشم آمریکا و همپیمانان غربی ـ عربی اش خواهد ماند.