هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398
ساعت 00:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 19 اسفند 1397 ساعت 14:08 2019-3-10 14:08:07
شناسه خبر : 309958

 چهل و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا لیدیسه کشور چک درسال ۲۰۱۷ با موضوع «سفر» برگزار شد این در حالی است که نشان رز لیدیسه و دیپلم افتخار به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای مشارکت و حضور فعال اهدا شده است.
در همین حال، از بین ۲۵ هزار و ۶۹۰ اثر از ۸۳ کشور جهان ۹ نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون موفق به کسب نشان و دیپلم افتخار از این دوره از مسابقه شده‌اند.
در بخش نقاشی، امیرعلی رشیدیان ۶ ساله، از مرکز فرهنگی هنری مجتمع کانون کرمانشاه، ستایش صادقی ۱۳ ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره هفت کانون کرمانشاه، موفق به کسب نشان رز لیدیسه و دیپلم افتخار این دوره از مسابقه شده‌اند.
همچنین مهسا بابایی ۱۰ ساله از مرکز فرهنگی هنری کوزران کانون استان کرمانشاه و محمدهادی بهشتی ۶ ساله از مرکز فرهنگی هنری مجتمع کانون کرمانشاه موفق به دریافت دیپلم افتخار این رقابت شدند.
حنانه کرمی ۸ ساله از مرکز فرهنگی هنری کانون کوزران استان کرمانشاه، امیرمحمد جعفری ۱۲ ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره سه کانون اردبیل و محمدمهدی ناصری ۶ ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره سه کانون اردبیل به دیپلم افتخار این دوره از مسابقه را کسب کردند.
در عین حال، در بخش عکس نیز، دیپلم افتخار این دوره از مسابقه به ثمین علیزاده ۱۲ ساله و روژین پناهنده ۱۳ ساله هر دو از مرکز فرهنگی هنری کانون مهاباد استان آذربایجان غربی تعلق گرفت.
کانون با ارسال ۶۹۵ اثر نقاشی و ۲۲ قطعه عکس در این مسابقه شرکت کرده بود.

 

 

فارس