هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398
ساعت 00:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 16 اسفند 1397 ساعت 13:02 2019-3-7 13:02:09
شناسه خبر : 309517

سیدمحمد یاشارنادری مدیر بنیاد فرهنگی روایت فتح در حکمی محمد حبیبی را به عنوان رئیس ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سیدمرتضی آوینی منصوب کرد.

در قسمتی از این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص، سوابق و حضور مستمر و تأثیرگذار جنابعالی در حوزه هنر انقلاب اسلامی و هنر متعهد، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت «رئیس ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سیدمرتضی آوینی» منصوب می‌کنم.

امید است با استعانت از خداوند متعال نصب العین قرار دادن تقوا و فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های موجود، در بیست‌وششمین سالگرد شهادت آن شهید بزرگوار، بتوانید در جهت نشر فرهنگ عظیم عاشورایی مبتنی بر تفکر ایثار و شهادت، گام‌های موثری بردارید و با بهره‌گیری از هنرمندان متعهد و مجرب و با عنایت و مساعدت همه دلسوزان فرهنگ و هنر متعالی، شاهد تحقق اهداف والای هنر متعهد باشیم.

از سوابق محمد حبیبی می‌توان به مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس، مدیر گروه هنرهای نمایشی روایت فتح، معاون هماهنگ کننده بنیاد فرهنگی روایت فتح و همچنین سرپرستی بنیاد فرهنگی روایت فتح اشاره کرد.

مراسم بزرگداشت بیست‌وششمین سالروز شهادت شهید اهل قلم سیدمرتضی آوینی (رحمه الله) ۲۰ فروردین از سوی بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می‌شود.

 

 

فارس