هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 31 ارديبهشت 1398
ساعت 00:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 15 اسفند 1397 ساعت 16:43 2019-3-6 16:43:27
شناسه خبر : 309266

محمدرضا عظیمی زاده ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم روز درختکاری در بوستان شهروند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف شهرداری بحث فضاسازی شهری و ایجاد محیطی زنده و زیبا برای زندگی مردم است.

 

وی افزود: از مهمترین شاخصه‌های محیط زنده شهری پارک‌ها و فضای سبز در شهرها هستند که تاکید شورای اسلامی شهر و شهرداری در این دوره این است که این پارک‌ها در عمق محلات رونق پیدا کند و پارکهای درون محله‌ای ایجاد شود.

 

وی ادامه داد: احداث پارک‌ها در محلات، امکان بهره برداری مردم از پارک‌ها در نزدیک ترین فاصله به محل زندگیشان را به وجود بیاورد.

 

شهردار رفسنجان تصریح کرد: منظورمان از پارک صرفاً وسایل بازی و درخت نیست بلکه هدفمان ایجاد یک محل برای تجمع مردم و ایجاد روابط اجتماعی حاصل از این تجمع همچنین گذراندن اوقات فراغت خارج از منزل و استفاده از فضای زیبا برای دورهمی مردم محله هاست تا نشاط اجتماعی را در محله‌ها افزایش دهد.

 

عظیمی زاده در ادامه با اشاره به برنامه‌های شهرداری برای استقبال از بهار توضیح داد: زیباسازی و پاکیزگی کالبد شهر در طول سال انجام می‌شود اما برای نوروز نصب المان‌های نوروزی، برنامه‌های فرهنگی مانند نمایش خیابانی و اضافه کردن فضای گردشگری در نظر گرفته شده است.

 

شهردار رفسنجان بیان کرد: دو کمپ نوروزی در ورودی‌های جنوب و غرب شهر رفسنجان مستقر می‌شوند که در آنها توزیع نقشه راهنمای میهمانان نوروزی را داریم. همچنین پروژه‌هایی در ایام نوروز به بهره برداری می‌رسد.

 

عظیمی زاده همچنین گفت: بوستان شهروند تا دو ماه بعد از سال نو به بهره برداری می‌رسد.

 

 

مهر