هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 12 شهريور 1398
ساعت 15:38
به روز شده در :
دوشنبه 13 اسفند 1397 ساعت 12:35 2019-3-4 12:35:43
شناسه خبر : 308645
متاسفانه مشخص شد که وی با پدر خود که در دولت روحانی مسئولیت داشته هم ارتباط مستمر دارد. محمدعلی زم پدر روح الله زم است که در ارتباطات تلفنی که با پسرش دارد حتی  از ریزش تعداد مخاطبان کانال دروغ پراکن آمدنیوز ابراز نگرانی میکند!
متاسفانه مشخص شد که وی با پدر خود که در دولت روحانی مسئولیت داشته هم ارتباط مستمر دارد. محمدعلی زم پدر روح الله زم است که در ارتباطات تلفنی که با پسرش دارد حتی از ریزش تعداد مخاطبان کانال دروغ پراکن آمدنیوز ابراز نگرانی میکند!
گروه سیاسی-رجانیوز: مستند «ایستگاه پایانی دروغ» با نمایش پشت پرده روابط بین عناصر ضد انقلاب منابع خبری پوشالی این عناصر را معرفی و از حقیقت خبرسازی های این جریان پرده بر می‌دارد.
 
 به گزارش رجانیوز، مستند «ایستگاه پایانی دروغ» گوشه‌ای از ماهیت واقعی یکی از به اصطلاح رسانه  حبابی مسموم را آشکار می‌کند، تا مردم ایران و بلکه آزاد اندیشان جهان آگاه شوند که پشت ظاهر فریبنده این شبه رسانه‌ها چه افکار سست، خرافی و چه اهداف پست و منفعت طلبانه و چه ساختار پوچ و تو خالی قرار گرفته است. این مستند در چند قسمت در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت. دومین قسمت این مستند شب گذشته از تلویزیون پخش شد. قسمت اول را می توانید از (اینجا) ببینید.
 
شخصیت متوهم و ساده لوحی که شرب خمر مغز او را از کار انداخته و باعث شده وی به دنبال رمال های یهودی برود در قسمت دوم جالب توجه است. متاسفانه مشخص شد که وی با پدر خود که در دولت روحانی مسئولیت داشته هم ارتباط مستمر دارد. محمدعلی زم پدر روح الله زم است که در ارتباطات تلفنی که با پسرش دارد حتی  از ریزش تعداد مخاطبان کانال دروغ پراکن آمدنیوز ابراز نگرانی میکند!
 
زم در قسمتی از صحبت های خود حجم انبوهی از توهمات خود را فاش کرده و میگوید: من عین خورشید می‌مونم، خودم نمیگم،یه نجوم شناس یهود به من گفته من تا بیست و دو ماه دیگه تو ایران قدرت اصلی میشم و هر کسی به من نزدیک بشه میسوزه! بهم گفته جمعه شمع صورتی و لباس صورتی بپوشم.
 


توهمی بر مالکیت کل ایران.mp4 | دانلود فیلم 

 
او حتی در جعل کردن اسناد هم کمترین سوادی ندارد و «واحد سوم» را «احمد سوم» میخواند و روی آنتن صدای آمریکا میگوید: احمد معاونین هستند و کاشف کارشناسان هستند.


احمد سوم!.mp4 | دانلود فیلم 

وی اما بسیار ناامیدتر از آنی است که در دستگاه پرپاگاندای خود نشان میدهد. نیما زم به قدرت جمهوری اسلامی اعتراف میکند و میگوید: هيچ اتفاقی برای جمهوری اسلامی نميفتاد.
او اعتراف دیگری هم میکند و سفاک و خونریز بودن عناصر اپوزیسیون را به خوبی نشان میدهد. وی میگوید: «مخالفان جمهوری اسلامی اگر به قدرت برسند رفقای خودشون رو هم آويزون ميكنند، پس گور پدرشون.»


اعتراف نیما زم به قدرت جمهوری اسلامی.mp4 | دانلود فیلم 

مستند ایستگاه پایانی دروغ به خوبی نشان میدهد که سرویس های جاسوسی غرب چگونه به حمایت تمام عیار از عناصر اپوزیسیون می پردازند و در چهار دهه گذشته میلیاردها پول را برای رویاهای خود هزینه کرده اند. این هزینه برای کسانی می شود که با کوچک ترین اطلاعات دروغی به سرعت خود را گم میکنند. ماجرای ساختگی پروژه کوروش که در این مستند همه عناصر ضدانقلاب را سرکار میگذارد قابل تامل و دیدنی است. 
 
در ادامه قسمت دوم مستند ایستگاه پایانی دروغ در اختیار مخاطبین قرار گرفته است:
 
مطالب مرتبط