هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 30 خرداد 1398
ساعت 04:37
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 23 بهمن 1397 ساعت 16:02 2019-2-12 16:02:04
شناسه خبر : 306075
مدافع ملی پوش استقلال با ۱۵ بازی و ۱۲۹۶ دقیقه حضور در میدان، رکورد دار بیشترین دقایق بازی در بین آبی پوشان است.
تیم فوتبال استقلال در فصل جاری ۱۶ بار در لیگ برتر به میدان رفته است که در مجموع این تعداد بازی، ۲۶ بازیکن برای این تیم به بازی کرده‌اند. در بین این بازیکنان، وریا غفوری که با ۴ گل زده بهترین گلزن فصل آبی پوشان هم می‌باشد، با حضور در ۱۵ بازی و ۱۲۹۶ دقیقه بازی، رکورددار بیشترین دقایق حضور در بین بازیکنان استقلال است.
 
غفوری تنها در یک بازی برای تیمش به میدان نرفت که آن هم بازی با ماشین سازی تبریز بود. وی در هر ۱۵ بازی در ترکیب ثابت قرار گرفته و هرگز بعنوان بازیکن تعویضی وارد زمین نشده است. غفوری در ۱۳ بازی به صورت کامل در میدان حضور داشت و تنها در دو بازی مقابل پیکان در هفته اول و تراکتورسازی در هفته سوم تعویض شد.
 
بعد از این بازیکن ملی پوش، سید مهدی رحمتی با ۱۳ بازی و ۱۱۷۰ دقیقه حضور در زمین در رده دوم و علی کریمی با ۱۵ بازی و ۱۱۰۸ دقیقه حضور در میدان در رده سوم قرار دارد.
 
میلاد زکی پور نیز با ۱۳ بازی و ۱۰۷۹ دقیقه حضور در میدان دیگر بازیکن استقلال است که بالای ۱۰۰۰ دقیقه برای این تیم بازی کرده است. سایر بازیکنان استقلال کمتر از ۱۰۰۰ دقیقه به میدان رفته‌اند.
 
کمترین دقایق حضور نیز به میثم تیموری تعلق دارد. این بازیکن تنها در ۲ بازی برای تیمش بعنوان بازیکن جانشین به میدان رفت که مجموع دقایق حضورش در میدان ۱۰ دقیقه است.
 
باتوجه به حضور زکی پور و سهرابیان و همچنین اضافه شدن امید نورافکن به نفرات استقلال، احتمال این که بر دقایق حضور تیموری در ادامه فصل اضافه شود زیاد نیست.
 
منبع: مهر