هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 9 خرداد 1399
ساعت 09:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 15:06
يكشنبه 21 بهمن 1397 14:26 ساعت
2019-2-10 15:06:32
شناسه خبر : 305978
رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: همانند گذشته در کنار سایر دستگاه های امنیتی کشور، تلاش میکنیم امنیت کامل راهپیمایان عزیز در جشن باشکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور فراهم شود.
رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: همانند گذشته در کنار سایر دستگاه های امنیتی کشور، تلاش میکنیم امنیت کامل راهپیمایان عزیز در جشن باشکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور فراهم شود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از سپاه نیوز، حجت الاسلام حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت راهپیمایی وحدت آفرین و دشمن شکن ۲۲ بهمن ماه ۹۷ گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سرآغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی، طلیعه مبارکی برای خدمت صادقانه، شکوفایی اقتصادی و نشاط اجتماعی بیش از پیش کشور در سایه امنیت پایدار است و به حول و قوه الهی، دهه پنجم انقلاب، دهه سیلی های سخت ملت ایران به آمریکا و مزدورانش خواهد بود که برای دشمنی با ایران اسلامی باید هزینه های سنگینی پرداخت کنند.
 
وی آمادگی های همه جانبه دفاعی و امنیتی نیروهای مسلح و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور برای مقابله با تهدیدات دشمنان را انکارناپذیر توصیف و تصریح کرد: اشراف اطلاعاتی ما بر سرویس های منطقه ای و فرامنطقه ای و گروهک های معاند، حاکی از استیصال و عجز دشمنان ملت ایران است لذا همانند گذشته در کنار سایر دستگاه های امنیتی کشور، تلاش میکنیم امنیت کامل راهپیمایان عزیز در جشن باشکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور فراهم شود.
 
رئیس سازمان اطلاعات سپاه خاطرنشان کرد: در شرایطی که ایران نقطه کانونی دشمنی های نظام سلطه قرار دارد، در عین حال به برکت خون شهیدان و هدایت های داهیانه امام راحل و رهبری معظم انقلاب و پشتوانه عظیم مردمی، یکی از امن ترین نقاط جهان است.
 
حجت الاسلام طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه در پایان تلاش های شرارت آمیز دشمن در ناامن سازی کشور را ناکارآمد و شکست خورده قلمداد کرد و گفت: به فضل الهی مردم عزیزمان در آینده، بیشتر در جریان ابعاد شکست شرارت های اطلاعاتی دشمنان ملت ایران قرار خواهند گرفت.