هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 6 فروردين 1398
ساعت 08:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 14:08 2019-2-10 14:08:39
شناسه خبر : 305960
وزیر کشور با تاکید بر حضور پرشور ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: ایستادگی ملت ایران سبب تداوم انقلاب شد.
وزیر کشور با تاکید بر حضور پرشور ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: ایستادگی ملت ایران سبب تداوم انقلاب شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی دقایقی پیش در همایش شهری و روستایی مازندران در رامسر اظهار داشت: وزارت کشور اصلیترین محور برای اعمال قانون در کشور بوده و مسئولیت وحدت بخشی را در جامعه دارد.
 
وی با بیان اینکه تسلط بر سرعت تغییرات و حرکت در مسیر تکنولوژی یک امر مهم برای نمایندگان وزارت کشور در استان، شهرستان و روستاها است، افزود: همه مسئولان باید از تجربه و تخصص عموم مردم برای بهره‌وری بهتر در مسیر رونق اقتصادی و اشتغال گام بردارند.
 
وزیر کشور با بیان اینکه انقلابی بودن به مفهوم موفقیت در کار است، تصریح کرد: توجه به گذشته انقلاب باید عبرت‌آموزی و انگیزه به آینده را در مسئولان و مردم ایجاد کند.
 
رحمانی فضلی بیان کرد: سرمایه‌گذار در ساحل نباید در نهادهای مختلف بچرخد و باید همه موارد ساحل در استان مازندران یکپارچه شود. همه اقدامات در کشور باید بر اساس قانون باشد و همه فساد و رانت در کشور به دلیل قانون‌گریزی است.
 
وی با بیان اینکه اعتقادات دینی نخستین عامل انقلاب بوده است، افزود: امام(ره) به عنوان عنصر اصلی انقلاب تمام نگرش‌ها و سلیقه‌ها را به وحدت رساند و توانست همه را در مسیر اهداف انقلاب به پیش ببرد. اسلام، رهبری و ایستادگی مردم سبب تداوم انقلاب شده و 22 بهمن بلندترین قله انقلاب است.
 
رحمانی فضلی با بیان اینکه حفظ و تعالی کشور برای زمینه‌سازی ظهور یک وظیفه شرعی است، تصریح کرد: جایگاه انسان به عنوان یک موجود با کرامت، جانشین خداوند و کمال بی‌نهایت در انقلاب مطرح بوده و انقلاب ما مبتنی بر چنین انسان‌هایی است.
وی با بیان اینکه اساس و اصل اسلام در نوع برداشت‌های مختلف است و تعدد تفکر طبیعی است، افزود: ما در مسیر انقلاب از هیچ کس گدایی نمی‌کنیم و هر کسی بخواهد بر خلاف ولایت و نظر مردمی که تابع ولایت هستند حرکت کند ایستادگی می‌کنیم.
 
وزیر کشور با بیان اینکه مشارکت مردم باید واقعی باشد، گفت: فرهنگ ورود مردم در پروژه‌های اقتصادی وجود ندارد و باید به دنبال ایجاد زیرساخت این مهم باشیم.
 
وی گفت: استان مازندران با این همه ظرفیت و منابع نتوانسته به جایگاه واقعی خود برسد و این بحث ضعف بزرگ استان است.