هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 29 مرداد 1398
ساعت 00:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‎های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 12:13 2019-2-10 12:13:52
شناسه خبر : 305941
اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت ۲۲ بهمن از آحاد مردم وفادار و انقلابی شیعه و سنی برای حضور آگاهانه و پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت ۲۲ بهمن از آحاد مردم وفادار و انقلابی شیعه و سنی برای حضور آگاهانه و پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان با انتشار بیانیه‌ای به مناسبت ۲۲ بهمن از آحاد مردم وفادار و انقلابی شیعه و سنی برای حضور آگاهانه و پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
 
در ایین بیانیه آمده است: مردم شریف استان سیستان و بلوچستان اعم از تشیع و تسنن با حضور در همایشی بزرگ و به یادمانی، افتخار دیگری از وحدت و اتحاد ملی حول محور ولایت فقیه را رقم خواهد زد.
 
اداره کل تبلیغات اسلامی استان بار دیگر از امت همیشه در صحنه و بیدار استان همه گروه‌ها، جریان‌ها، احزاب سیاسی و همه آحاد، اقشار و اصناف مردم شریف، وفادار و انقلابی با تمامی سلایق و گرایش‌هایی سیاسی می‌خواهد تا با حضور حماسی، آگاهانه، پرشور و انقلابی خود در صفوفی متحد و یکپارچه در مسیر راهپیمایی صحنه باشکوه حضور حماسی ملی سازند.
 
حضور حماسی و وحدت‌بخش مردم ایران در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایه نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایه یأس و ناامیدی است.
 
این بیانیه می‌افزاید: امروز و با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ۲۲ بهمن ماه  ۱۳۵۷، جمهوری اسلامی و ملت عظیم‌الشأن با سربلندی در مصاف راهبردی و تاریخ‌ساز با نظام سلطه و استکبار، روند تکاملی و حرکت به سمت آرمان‌های بلند و تمدن‌ساز خود را پویاتر از هر مقطع تاریخی تداوم بخشیده و به کوری چشم دشمنان، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را  با شکوه‌تر از  همیشه جشن می‌گیرند.
 
در پایان اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان به همراه موسسات وابسته اعم از شورای هیئات مذهبی،کانون مداحان و شاعران آیینی و اتحادیه موسسات قرآنی و مردمی بر حضور گسترده مردم ولایی استان اعم از تشیع و تسنن در راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جهت تجدید میثاق با شهداء، امام شهدا(ره) و ولایت فقیه تاکید می نماید.